Нормално ли е това!

  • 2 385
  • 26
  •   1
Отговори
Здравейте, пиша анонимно защото не искам да ме познят.
От известно време правим много рядко секс 2 пати на месец около. Това много ме тормози защото някак си усещам хлад между нас и това не ми се нрави. Имам нужда от ласки( и нещо повече), но не става. Като подхвана тази тема става страшно, много съм искал от нея не се съобразявам и т.н. А понякога искам даже и по малко от секс  Embarassed .
И най-неприятно ми е като чета как във форума как някои жени разчитат на много по-малко неща от мъжете си и не спират да ги обичат. А аз върша доста дом. работа. Назначен съм на доходоносна служба. Непрекъсното и правя подаръци и обгрижвам. Грижа се за децата ни.. и не виждам и най-малката причина в себе си. Как да променя нещата.

С разговори не става едвали не иска да се разделим щом не ми харесвало.
С по-добро отношение  просто май няма накъде.

И да ви попитам можете ли да си позволите така да отказвате, ако сте доволни на 100% от мъжа си.

Мерси че прочетохте изповедта ми!

# 1
  • Мнения: 2 149
Понякога не оценяваме това,което притежаваме Thinking
Според мен трябва да се водят разговори и то много и честни- какво е довело до това отношение.
Възможно е жена ти да се чувства засегната или обидена без дори да подозираш за това,знам ли.
Така е трудно да се каже,не знам какви са ви били отношенията.
За всеки случай изясняването на нещата би трябвало да помогне,поне аз така процедирам,
имам ли някакви забележки,сядаме и ги обсъждаме,така и мъжът ми,знаем кой от какво има нужда и влизаме в положението на другия Heart Eyes
Надявам се да се оправят нещата при вас Peace

# 2
  • Мнения: 165
Може би поговорката: "Жените харесват мъже, които ги пренебрегват и пренебрегват тези, които ги обичат" в някой случаи е вярна.
Пожелавам ти да се оправи всичко!  Peace

# 3
  • Мнения: 884
Ами не е нормално според мен. А възможно ли е да не си се вгледал достатъчно добре в себе си? Аз също понякога давам следния отговор- "ако не ти харесва-знаеш начина" /срещу нас е сградата на съда, но естествено, не го мисля сериозно, само така си говоря/има го някъде на друго място в семейството...така че не и се връзвай за това. Когато в едно семейство има проблем в секса, най-често коренът на проблема не е в самия секс- има нещо друго, но ако тя не иска да говори, наистина не знам какво трябва да се направи.

# 4
  • Мнения: 26
Като видя мъж да пише в подобни форуми и падам  Laughing

.. та по въпроса... може би не получава от теб това, което желае   Blush

# 5
  • Мнения: 817
Като видя мъж да пише в подобни форуми и падам  Laughing

.. та по въпроса... може би не получава от теб това, което желае   Blush

 Peace

# 6
  • Мнения: 2 401
Това е твоята гледна точка, каква ли е нейната?  Защо си мислите, че собствената жена трябва да е "винаги готова".  Опитай ти да гледаш деца, домакинство, да ходиш на работа (дори и да не ходиш) и като си легнеш каталясал  женичката да каже "искам сех".

# 7
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
И защо падате като видите мъже да пишат в подобни форуми?
Май наистина за нас угод няма ... ако говорят само за коли и футбол - ох, как не ни разбират,
ако попитат нещо такова - хахаха  hahaha

йхначи  - на твоя въпрос отговор може да даде само жена ти, и то ако между вас е възможно да се води
искрен, открит разговор. Казвам го така, защото много често мислим, че говорим с половинката си, а всъщност сами се залъгваме.
Ще ти кажа каква беше ситуацията при нас.
Почти две години, положението беше подобно, ако не и по зле.
Имах чувството, че съм се превърнала в някакво безполово същество, просто секс не ми се правеше.
Никак не можех да повярвам, че това може да го обижда, въобще не го осъзнавах като реален проблем.
Е, понесох някои последствия от поведението си  Mr. Green, но .... вече ми стана ясно, че мъжете сте от Марс, а ние от Венера  Simple Smile
От дистанцията на времето, мога да кажа вече какви бяха причините при мен:
- явно хормонални - периодът съвпада с раждането на детето и след това
- психологически - депресия, която сама не осъзнавах, допълнена от доста неприятни случки, които станаха по това време - починаха татко и кума ни.
- битови - разни външни неприятни елементи и други домашни неуредици.

И изведнъж, след около две години, сякаш някой вдигна капак от мен - и направо имам чувството, че се родих отново. А преди това, като ми говореха приятелки, че всичко това е супер неправилно, и ще доведе до неприятности, гледах като теле в железница...

Поговорете си, обясни й как се чувстваш, ако трябва, й дай време.
Успех.   

# 8
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Лоша работа ...
Не е нормално това. И при нас имаше нещо подобно, но в много по-лек вариант. Като си откоригирах малко поведението, нещата се пооправиха.
НО първо трябва да разбереш що така. Да не би да си има друг (много гадна мисъл) ? Или прекалено я обгрижваш .
Я вземи да спреш подаръците и вземи да разпуснеш с приятели.
И какво означава "не се съобразяваш" ? Бачка до 8 вечерта а ти искаш в 10 да я чукаш след като е приспала децата и направила манджата? Пробвахте ли да отделите 3-4 дена за почивка само двамата?

# 9
  • Мнения: 26
..... Бачка до 8 вечерта а ти искаш в 10 да я чукаш след като е приспала децата и направила манджата? ....

Ама че гадно звучи... ако моя мъж го хвана с такъв речник, място няма да си намери  ooooh!

# 10
  • Мнения: 234
И да ви попитам можете ли да си позволите така да отказвате, ако сте доволни на 100% от мъжа си.

Ти как разбра,че е точно така?Тя ли ти каза,че няма какво да желае да се подобри в теб?

Не мога да разбера,защо мъжете си мислят,че са безупречни и нямат никакви недостатъци.

Хубаво е това,че помагаш в дом.работа,че се грижиш и ти за децата,но след като поведението на жена ти е такова,значи има нещо което не е толкова супер и розово ,както ти си го представяш.А това,че не иска да разговаряте за проблемите между вас ,може да не е точно така.Може би начина или подхода ти към започването на разговора не е правилен.Помисли си и в тази насока.
Когато има проблеми в едно семейство,виновен не може да бъде само единият.Не мисли,че ти си безгрешен ,а тя е тази ,от която произлизат проблемите и е виновната.
Ако я обичаш/а аз съм сигурна в това,щом търсиш решение по въпроса/,бъди по-тактичен и внимателен с нея.Прояви разбиране.Може би ,това е някакъв период ,в който тя изживява някакви нейни си терзания и не би желала да ги споделя с никого.Дай  й малко време.
Обичайте се.Желая ви щастие и късмет.

# 11
  • Мнения: 234
Пробвахте ли да отделите 3-4 дена за почивка само двамата?

Ех,че хубаво звучи.   Peace

# 12
  • Мнения: 46 484
Причините може да са много ...
Хормонални проблеми.
Друг мъж.
Прекалено натоварена през деня.

Някакви хапчета пие ли? Противозачатъчни?

# 13
  • Мнения: 218
тоз номер с хормоните ми е най-весел... все те имали хормони, дето все им бушували...

 oops ся съфорумките вече ме изядоха с парцалите  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

 smile3534жените много се дразнят от конкуренция и ревността е доста добър повод да си възвърнеш нормалния сексуален живот... говори й от време на време за някоя колежка, каква прическа си направила, как добре изглеждала, след диетата, как хващала окото, как с тая кожена пола била като мъжетрошачка и т.н.

п.п. жените ни имат като собственост, недвижима собственост без нотариален акт и действат доста "собственически"  Thinking Crossing Arms Whistling ooooh! Flutter

# 14
  • Мнения: 234
тоз номер с хормоните ми е най-весел... все те имали хормони, дето все им бушували...
  Wink  ми така е  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт