Отзиви за 48 ОДЗ в София /Красна поляна/?!

  • 1 738
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 499
Записах Моника в 48-ма детска градина/ясла, която се намира в София, Красна поляна/Западен парк /зад Рамстор/. Има ли някой, който да си е записал детето там? Важно ми е да чуя отзиви.
Командировката ми във Видин свърши. Тук бях много доволна от яслата, която посещава Моника, но от понеделник започва в София в 48-ма ДГ. Много се притеснявам, че ще смени яслата и няма да се чувства добре. Важно ми е какво е отношението на персонала към децата там.  Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 15 198
Темите за тази ясла винаги ми правят впечатление, защото тя се намира пред блока ми.  Laughing
Общо взето, отзивите за яслата са положителни.
Познати майки бяха записали децата си там. Никоя от тях не е споделила с мен нещо конкретно, което да я е притеснявало. В интерес на истината, почти всички в последствие отписаха децата си, но беше заради това, че много боледуваха.
От 2-3 години насам постоянно нещо ремонтират и се случваше да събират по много деца в едно помещение.  Сменяха дограми, сега гледам, че от бяла, сградата стана зелена. Може да се предположи, че занапред-поне докато твоето дете е там- няма да се налагат ремонти и гледането на децата ще е по-спокойно.
Пусни търсачка, включително и в архива (http://www.bg-mamma.com/index.php)-ще ти излязат доста теми по въпроса.

Между другото, заглавието на темата е малко подвеждащо. Яслата се знае по-скоро като 48-ма ясла в "Западен парк".

Общи условия

Активация на акаунт