Направих аборт...имам въпроси :(

  • 1 665
  • 11
  •   1
Отговори
Мили настоящи и бъдещи майки,
Така искрено ви завиждам,че имате/чакате здрави и красиви бебета.
На мен ми се "наложи" да направя аборт по желание,защото с приятеля ми решихме,че искаме да имаме ,КОГАТО сме стъпили здраво на земята и сме способни да го отгледаме в спокойна и уравновесена семейна среда.
 
Миналата седмица ми беше извършена горната манипулация.Бях в 11-та седмица. От тогава до сега нямах никакви оплаквания.Вчера,след стартирането на небрежна любовна игра с приятеля ми, забелязах,че гърдите ми отделят странен секрет / при стискане / и са много болезнени на пипане.
Предполагам не една от вас се е сблъсквала с аборт по желание.В интернет не намерих информацията,която търсех и за това се обръщам към вас.
Нормална ли е тази реакция на тялото ми и да се притеснявам ли прекалено?

Искрено и предварително ви благодаря за отделеното време и внимание!

# 1
  • Мнения: 939
Доколкото съм запозната, след аборт има период от време, в който тялото все още се "държи" като бременно и поддържа съответните признаци на бременност.

# 2
  • Мнения: 1 950
Freee, тук пишещите момичета не правят аборти по желание.

# 3
  • Мнения: 4 324
Темата е за здравословния подфорум, а не за Проблемно забременяване ...........

# 4
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Темата ти не е за тук - Проблемно забременяване.........
Ние се борим за да забременеем.

# 5
  • Мнения: 4 435
Мила.обади се на някой гинеколог,да го попиташ.Не мисля че е нормално.Абе ще ти пиша на лична.

# 6
  • Мнения: 130
Миличка доста си мислила и чакала... трябваше още в първите седмици /до 8г.с. да направиш аборта, за да го понесе организма ти по-леко. Сега ще мине време докато хормоните се нормализират. Задължително след време трябва да отидеш на гинеколог, за да определи дали матката ти е отново с нормални размери.  Сега имай търпение и спокойно .... и на тебе ще ти дойде времето на "по-голямата сигурност" за бебе.  Хайде късмет!

# 7
  • Мнения: 1 596
Freee, тук пишещите момичета не правят аборти по желание.


Малко си груба #Cussing out

# 8
  • Мнения: 1 950
Freee, тук пишещите момичета не правят аборти по желание.


Малко си груба #Cussing out

mamma_mia, преди да правиш квалификации на някой първо прочети, че темата е преместена от форум Проблемно забременяване, моят пост е написан още когато тя е била там.
И не видях в какво точно се изразява грубостта ми? newsm78

# 9
  • Мнения: 3 376
Freee, тук пишещите момичета не правят аборти по желание.


Малко си груба #Cussing out

Кое му е грубото Simple Smile На мен ми се вижда грубо да пуснеш тема за аборти по желание в Проблемно забременяване.

# 10
  • Мнения: 4 435
Еми объркала се е .Успокойте се всички.Кофти се е получило,ама момичето не го е направило нарочно.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 025
Мили настоящи и бъдещи майки,
Така искрено ви завиждам,че имате/чакате здрави и красиви бебета.
На мен ми се "наложи" да направя аборт по желание,защото с приятеля ми решихме,че искаме да имаме ,КОГАТО сме стъпили здраво на земята и сме способни да го отгледаме в спокойна и уравновесена семейна среда.
 
Миналата седмица ми беше извършена горната манипулация.Бях в 11-та седмица. От тогава до сега нямах никакви оплаквания.Вчера,след стартирането на небрежна любовна игра с приятеля ми, забелязах,че гърдите ми отделят странен секрет / при стискане / и са много болезнени на пипане.
Предполагам не една от вас се е сблъсквала с аборт по желание.В интернет не намерих информацията,която търсех и за това се обръщам към вас.
Нормална ли е тази реакция на тялото ми и да се притеснявам ли прекалено?

Искрено и предварително ви благодаря за отделеното време и внимание!

Нормално е , това е нещо като предвестник на кърмата.Трябва да се обърнеш към лекар, който ще ти изпише хапче за спиране на лактацията и то колкото може по-бързо.

Общи условия

Активация на акаунт