Препоръчайте ми козметичка в Плевен

  • 3 668
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Ако има мами от Плевен кажете добра козметичка че съм решила да отида а не знам при коя Ще съм ви много благодарна ! Hug

# 1
  • Мнения: 248
Мога да ти дам телефона на Елина и Цветелина - две сестри са и салона им се намира близо до хотел Балкан.
Ако искаш им звънни и те ще те упътят  - 0889 697376.

# 2
  • Мнения: 28
АЗ мога да ти препоръчам козметичен салон Чар козметичката се казва Ели и аз съм доволна .доста е уютно и стилно направено има доста уреди и работи със скъпа козметика .тел. е 0888/718956
прави почистване маска масаж ,абе доволна съм ходила съм на доста други места ама от тук съм най доволна

# 3
privet za vsichki mami ot pleven az moga da vi preporycham Bilqnka .Tq raboti na ul. Bqlo more

# 4
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Аз също препоръчвам Биляна Лилова.От години ходя там. Скоро се излъгах да отида на друго място за почистване,защото тя не беше в града и се разочаровах.

# 5
  • Мнения: 109
Момичета, спешно ми трябва инфо за масажист в Плевен.  baby_neutral  Или клуб, където предлагат масажи и евентуално сауна. Ако има уеб сайт би било прекрасно, защото съм чужбина, а искам да направя нещо за мама. Постоянно е с болки в гърба, докато беше при мен я водих на няколко спа процедури и и се отразиха чудесно.

Общи условия

Активация на акаунт