батут за и против

  • 7 730
  • 18
  •   1
Отговори
Здравейте, дъщеря ми е на 5г. и ме е подлодила да и купя батут.
струвами се опасна играчка, пък и от къде да го купя
Моля, дайте съвет
благодаря

# 1
  • София
  • Мнения: 3 328
Играчката не е опасна, стига да е монтирана правилно. Мъжът ми купи преди около месец от Хиполенд батут и го беше сложил в двора. Падна щура игра  Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 3 688
Купих батут на сина ми и играта е невороятна.Нашия е надуваем и го бяхме паркирали в хола.Всеки ден скачаше и изразходваше много енергия(за моя радост),но както всяка играчка след известно време му омръзнаи спря да го ползва.
Може би тази зима като се заседим повече вкъщи пак ще го надуем:)
определено е хубава играчка!

# 3
  • Мнения: 14
Купихме на дъщеря ми като беше на 2г много му се кефише но като всяко нещо и омръзна сега е прибран ,но мисля че като го позабрави малко пак ще го извадим и ще му се радва пак толкова много.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 779
И нашият е надуваем, ползва се нон стоп по предназначение и не съвсем  Laughing Когато го обърнем наопаки ,става на къщичка  Wink

# 5
Искам да попитам как точно изглежда този "надуваем" батут и от къде може да се купи?Благодаря!

# 6
  • Мнения: 2 936
това са малките http://www.bgbazar.com/cat.php?cid=214...има и по-големи.
ако намеря от нашият ,ще дам снимка!

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 14:05 от kamelia77

# 7
# 8
  • Мнения: 5 255
Магазини Спорт Депо  Peace

Не бих заложила на надуваем за 5 г. дете  Naughty

# 9
  • Мнения: 2 531
mam@ страхотни са! И аз нещо такова си представях , сина ми е на 7 г. Имаш ли лични впечатления?Колко високо от пода са и лесно ли се сгъват за да се прибере?

# 10
  • София
  • Мнения: 43 903
http://comsed.net/search/images.php?id=2286&nimg=748258a.jpg&count=1

а нещо такова....за мен е по-безопасния вариант...не знам от батута все си представям как ще се пльосне на земята и ще си счупи нещо....
малко е момчешко, но иначе ако не се спуква лесно е супер....

# 11
  • Мнения: 5 255
Нямам лични впечатления - фирмата производител ми говори - Кетлер  Peace
Може да позвъните за повече информация /виждам, че сте от Пловдив/  Wink
Спорт Депо Пловдив 
Пловдив
бул. Санкт Петербург 48
Tърговски център Аркадия, /срещу Метро/
Tел. 032/ 683 670
 
Е-mail: office_plovdiv@sportdepot.bg

# 12
  • Мнения: 5 255
...ако не се спуква лесно е супер....
Опитът ми говори обратното  Tired

# 13
  • София
  • Мнения: 43 903
Да ние преди имахме подводницата и не издържа много...но си мислех, че ако е тип батут...т.е. нещо за скачане, ще са го направили от по-плътен мателрял и ще издържа.
Имаме един надуваем дюшек на интекс, малкия се къса да скача отгоре му и не се е спукал, здрав си е...т.е. ако този замък е от същия материал не би следвало да се пука толкова лесно....просто трябва да се види и да се прецени....

или вие точно това сте имали?

# 14
  • София
  • Мнения: 324
Zdraveite, nie imame edin naduvaem, no ne ot tezi, koito do sega ste obsajdali. Vidqh 4e gi ima v Metro, na6iq e oranjev, v sredata ska4a6tata 4ast e ot mreja, mnogo e zdrav. Cqlo lqto dori se polzva6e za ska4ane v basein ot tatkoto i drugi deca(golemi) i e savsem zdrav.

Общи условия

Активация на акаунт