кръводаряване-СПЕШНО

  • 813
  • 5
  •   1
Отговори
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 519
днес оперираха дядо ми -рак злокачествен на стомаха.Направиха му бай-пас за да се храни поне малко.Проблема е че искат кръв а днес повечето ни познати са ги върнали-не ставали за дарители.Въпроса ми е -аз съм родила преди 6м. от кръвния център ми казаха че нестава но дали няма да мине номера ако ги излъжа.Просто се оказа че няма кой да ни помогне а въпреки че е възрастен човек заслужава още малко да живее.Толкова ми е болно винаги съм помагала а сега се оказва че няма кой.

# 1
  • Мнения: 4 435
Мила,моля се за дядо ти. Praynig Praynig PraynigДано всичко да е наред.Нека ако има хора от бургас да помогнат.Той коя кръвна група е?

# 2
  • Мнения: 361
задължително ли трябва в бургас да се дари кръвта? не мога ли тук да я дам /в хасково/ а те по някакъв техен ред от болницата да си я препратят? аз съм редовен кръводарител, мога да дам, но просто няма как да дойда до бургас сега.....не може ли да се измисли нещо такова?

# 3
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 519
Slav4e_Av4e благодаря.Не знам каква гр. е просто ни казаха да дарим кръв без значение.
benissima Боже не съм предполагала че някой който не ме познава би ми предложил помощ.Благодаря ти ами незнам дали от друг град ще стане.Утре ще отида и ще питам тъкмо ще пробвам да мина.

# 4
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 519
иначе баща ми е питал доктора колко ще струва ако се плати на някой и той е казал че около 80лв. повече да не давал.Ужас а мен сестрата ме предупреди да не плащам отвън-и как ще стане това като всички са върнати днес.
Утре ще се направя на нахална и ще отида най-много да ме изгонят.

# 5
  • Мнения: 4 435
Ако може от друг град и аз ще дам.Само питай утре и ни кажи.И аз съм много далече,чак в кърджали.

Общи условия

Активация на акаунт