Подарък за 3-ти Рожден Ден

  • 1 576
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 728
Мами,моля Ви дайте идеи за подарък на момченце,което става на 3 годинки...
Има всякакви играчки,люлки,кончета,влакчета и наистина съм затруднена в избора на подарък...
Моля Ви-помагайте!  bouquet

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
 моливи , боички, плателин... тези неща дори да ги има свършват ... другото е хубава книга, може с гатанки, стихчета...диск с детски песнички, мозайка, конструктор някакъв

# 2
# 3
  • Мнения: 3 479
Топка за подскачане
Кола с дистанционно управление
Ако има любима серия от конструктор, допълнение към нея

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Подкрепям!На детето ми подарихме за 3-ия р.ден подобен комплект.Купихме го от  piggy house  , по-малък, но всички инструменти са с батерии и са като истински!

# 5
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

Страхотно е ... не е ли малко скъпичко за подарък ...някак не е много тактично да подаряваш много скъпи играчки на други деца ...според мен

# 6
  • Мнения: 2 978
Това го гледах, че е 40лв...
Зависи колко са ти близки, иначе съм съгласна.

# 7
  • Мнения: 728
От къде във Варна мога да намеря такова нещо? newsm78

# 8
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

Страхотно е ... не е ли малко скъпичко за подарък ...някак не е много тактично да подаряваш много скъпи играчки на други деца ...според мен

 Комплекта който купихме ние струва 45лв.Не смятам, че е скъпо.Просто няма много по-евтини неща.До сега за подарък за детски р.ден не съм падала под 35лв.

# 9
  • София
  • Мнения: 15 198
Писта. Паркинг на 3 нива. Надуваем фотьойл.
Това бяха подаръците, които се радваха на най-голям успех при Иво.

# 10
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Ако не ти е ужасно бързо - поръчай онлайн от Пумпелина. Имат фан-тас-тич-ни дървени немски играчки. Аз за Коледа харесах сюрбилюк неща за подарък на Мая Simple Smile
www.pumpelina.eu -> http://shop.speednetbg.net/index.php?cPath=129&osCsid=e8f909 … 816aa87e4a2f637f6

# 11
  • София
  • Мнения: 15 198
Бу, не са ли твърде бебешки? Не вярвам 3-годишен "мъж" да им отдели много време.

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Бу, не са ли твърде бебешки? Не вярвам 3-годишен "мъж" да им отдели много време.
Не са Simple Smile Има най-разнообразни в различни възрастови категории. На мен очите ми изтекоха.
Впрочем - загледах при Реза едно пъзелченце, само 9 части. И й казвам - много малко са 9 части, Мая е вече голяма...
А тя - вземи. Ако го подредиш, ти го подарявам. Е, не успях Mr. Green Главоблъс огромен и не успях. И другаря Сопрано не успя. Реза се хилеше като тиква, докато ни гледаше безплодните усилия Grinning

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Ето такъв дървен пъзел взех сега на Мая (4г 3м):



и таковата  Blush като го редим, гледаме картинката. Иначе е малко зор.

# 14
  • Мнения: 4 915
Пумпелина!
 newsm18
И на мен ми останаха очите там.  Mr. Green Има много готини пъзели - за всякакви възрасти. Домина, логически игри, влакчета и други красоти. Най-хубавото е, че всичко е от дърво, и са много оригинални като идеи.

Моята Мариела получи това за 3-годишния си рожден ден:
 Куклен театър Червената шапчица
 Домино с животни
 Дървено влакче - вагончетата се прикрепят с магнит

 Карти тип Черен Петър - с животни по двойки

Някои от подаръците аз купих, други си ги "поръчах" на близки и роднини.  Wink

Бебето се уреди с малка дървена книжка с животни.

За Нова Година ще й купя някой по-сложен пъзел.

Разгледайте тук разделите с играчки, има готини идеи.

Общи условия

Активация на акаунт