добавки vision

  • 1 974
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 469
Здравейте!!! Бих искала да попитам някой от вас дали е давал от тези витаминни добавки Вижън на децата си и дали някой ги е чувал.  ето какви съставки съдържа моля ако някой е по компетентен да ми обясни мога ли да давам на моето 11мес. бебче в по малък грамаж. и ако някоя от вас мамита е давала вярно ли е че детето не боледува толкова често и не прихваща лесно? Моля ви да ми помогнете!!! Благодаря!                                                                                                                                                          ЛАЙФПАК ДЖУНИЪР (LIFEPACK JUNIOR+)

Биологичноактивна хранителна добавка за деца от 4 до 12 години – витаминно-минерален комплекс.

СЪСТАВ:

Една капсула съдържа:

Бета-каротин 0,750 мг.
(съответства на съдържание на витамин А 0,125 мг.)
Витамин Е 2,5 мг.
Витамин D3 0,25 мг.
(съответства на съдържание на холекалциферол 25 МЕ)
Витамин С 12,5 мг.
Витамин В1 0,250 мг.
Витамин В2 0,325 мг.
Витамин В6 0,325 мг.
Витамин В9 0,050 мг.
Витамин В12 0,5 мкг.
Витамин РР 3,0 мг.
Калциев хидрофосфат 22,0 мг.
включително калций 5,0 мг.
фосфор 4,0 мг.
Натриев трифосфат 4,0 мг.
включително фосфор 1,0 мг.
Магнезиев карбонат 4,3 мг.
включително магнезий 1,0 мг.
Железен глюконат 0,246 мг.
включително желязо 0,03 мг.
Меден сулфат 0,23 мг.
включително мед 50 мг.
Цинков окис 0,54 мг.
включително цинк 0,375 мг.
Натриев селенит 2,2 мкг.
включително селен 1,0 мкг.
Хромов оротат 13,5 мкг.
включително хром 1,0 мкг.
Магниев карбонат 0,23 мг.
включително магний 0,1 мг.
Натриев флуорид 97,0 мкг.
включително флуор 37,0 мкг.

Декстроза, какао, захароза до 740 мг.

                                               

Последна редакция: чт, 18 окт 2007, 15:43 от magirz

# 1
  • Мнения: 4 496
Първо говори с лекар.Само като гледам съдържанието.... ooooh!

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 149
Аз го пиех докато бях бременна, сега директно на бебето  не давам, защото сме още малки. Моя приятелка продължава да го "дава", но в по-особена форма, т.е. пие го тя  и кърми. Продукта е много добър, но аз бих се съобразила с възрастовата граница, посочена от производителя.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 187
от опит зная че продуктите вижън са добри , аз имах киста в десният яйчник и с 3 буркана вижън и една рецепта / алое + мед /   , кистата ми я няма, преди време зимен период давах и на дъщеря си джуниър действаха и добре , дори предизвикват апетит.
едни съседи са дистрибутори и имат 2 дъщери - едната е на 6 г. и е 44 кг., а другата е 2 клас и е 45 кг. и казват че тяхните деца не са пили никъкви лекарства от аптеката е зимата и те покашлят -не са чак толкоз здрави.
но е доста скъпо удоволствие - 1 буркан е 40 лв.
а от други хора зная че имат ефект докато ги пиете !!!!!!!!!!

# 4
  • Мнения: 469
Здравей mamit!!! много ти благодаря аз вече купих и реших да му давам през зимния сезон. моята близка ми каза да му давам по половин и след пет дена по цяло хапче но аз се притеснявам и мисля да му давам по четвъртинка

# 5
  • София
  • Мнения: 7 174
А дали е нужно да се дават толкова широкообхватни мултивитамини на 4-5 годишни деца  newsm78

# 6
  • Варна
  • Мнения: 187
мисля ,че няма проблем да се дават - нали ви казвам тези съседчета ги пият постоянно,но не мисля че са много подходящи за постоянно пиене-пълнее се многоооооооо

# 7
  • Мнения: 469
аз мисля да ги давам през зимния сезон БЛАГОДАРЯ ТИ!!! и за напълняването че спомена  bouquet Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 1 320
Не, съм давала на детето от тези витамини. В момента вкъщи имам брошури на тяхни проридукти. Мои семейни познати от години пият техните продукти и са изключително доволни. Друга пък приятелка дава на дъщеря си вече 2-ра година от тях и е също доста доволна. Нямам наблюдения дъщеря и да пълнее от тях. Точно обратното Доста слабичко дете е и доста злояда! Причината за тези деца, които казваш, че са пълни може и да е някаква друга. Не мисля, че ако родителите виждат, че дебелеят от тях, да продължат да ги дават...!?  Thinking

# 9
  • Мнения: 10 982
Една приятелка вече трета година дава от тях на 5-годишната си дъщеря. Детето изобщо не е дебело - високо и слабо е в сравнение с връстниците си.

# 10
  • Мнения: 3 575
Тази година за пръв път давам на детето си от есента, и да чукна на дърво не ми се е разболявал.
Миналата година по това време бяхме изпили 3 антибиотика и го спрях от яслата.
Но напролет мисля да ги спра, тогава ще има достатъчно естествени витамини от плодовете и зеленчуците.
Той е на 3г и 8 мес, но му давам по 1 таблетка на ден, т.к пише че са за над 4г.

Имам и една молба: вчера мъжа ми взел от някакъв дистрибутор на Вижън цял комплект Lifepac без въобще да разбира, който включва 2 опаковки за деца над 4г, и витамини и тубички за деца над 6г. Не може да ги върне, т.к човека е от провинцията, а и си е негова вината, че не е гледал какво взима....
Ако някой се интересува имам ето от тези:
2 опаковки с по 8 тубички http://healthmarket-bg.com/?page_id=406
и
2 опаковки http://healthmarket-bg.com/?page_id=403
За цената - склонна съм да ги дам с накаква отстъпка от посочената, т.к няма как да ги ползваме близките 2г. Sad

Нека не ви звучи като реклама, с удоволствие бих ги запазила за себе си, но докато детето стане на 6г срока им на годност ще е изтекъл, а нямаме познати с толкова големи деца, всичките ни са горе-долу на нашата възраст...
Не съм дистрибутор и нямам намерение да ставам, просто не знам какво да правя с тези витамини, които няма как да върна....

# 11
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Има достатъчно добри продукти в аптеките, че да се доверявам на нещо, което се разпространява от ръка на ръка с дистрибутори. Това си е мое лично убеждение- едва ли продуктът е толкова добър за тези си цени... А и да ме тероризират едва ли не постоянно разни дистрибутори да си ги купувам, мерси.

# 12
  • Мнения: 469
Има достатъчно добри продукти в аптеките, че да се доверявам на нещо, което се разпространява от ръка на ръка с дистрибутори. Това си е мое лично убеждение- едва ли продуктът е толкова добър за тези си цени... А и да ме тероризират едва ли не постоянно разни дистрибутори да си ги купувам, мерси.

Мисля, че продукта си избива цената още първия месец от даването му! И точно доцент- собственик на аптека ми каза, че това е много добър продукт изцяло натурален, има и сайт за тези продукти както и разрешение от министерството на ......... подробности. Специално на мен дистрибуторката ми ги дава без никаква надценка и никога не ме е притискала. с разпечатаните съставки съм обиколила много доктори и подобни за да събера мнения и смелост за да ги давам на детето си! Преди да започна да ги давам малчо се разболя на 01.06.2007 от бронхит( каза педито а когато ни приеха в болницата казаха че на снимката пише1-бронхит 2- пневмония) така и не ми стана ясно.като цяло докато педито се усети ни препоръчваше вит.С 5 дни,докато бронхита се е развивал, но това е друга тема. за ден и половина преди да влезем в болницата дадохме 98лв за антибиотици и лекарства,  юли месец започнах да му давам добри продукти от аптеката септември месец пак се повтори нещо подобно но до болница не се стигна отново дадох 78лв. не казвам нищо лошо, оставям настрани и парите които съм дала те нямат значение, значение има 9 дена на инжекции три пъти дневно на 6 месечно бебе ( то плаче след инжекция мама преди и след инжекцията) такъв ужас на никой не пожелавам (всички дечица да са живи и здрави Praynig, че е голя ма мъка,) за това аз обикалях като гламава и разпитвах за тези витамини ако не бях сигурна нямаше да ги давам, но от както ги давам даже не ми е кихнал( да не казвам голяма дума) това е моето мнение  bouquet

# 13
  • Мнения: 3 575
magig,
твойто дете не е ли много малко за тези витамини??
Нали пише, че са за над 4г......

# 14
  • Мнения: 469
magig,
твойто дете не е ли много малко за тези витамини??
Нали пише, че са за над 4г......

Здравей Аз му давам четвъртина сега по половин, на кутийката пише по две на ден за над 4год. така ме посъветва доцентката а пък в периоди на вируси  давах по цяло, на месечно бебе са давали по половин и по едно  за това и аз се престраших. пък и все пак са витамини. деца знам дано не съм сгрешила  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт