A festejar el día de Todos los Santos! España - Испания

  • 18 612
  • 285
  •   1
Отговори
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
България  +  España


                       
това сме ние       
     

Andalucía 
Dimanna                                Sevilla / Варнa                                Мария Тереса 26/08/06 Тринидад  17/05/04 Мария Лусия 19/06/02
clara                                      Marbella / Русе                                                                       София 06/09/2007
milenadk                                San Juan de Aznalfarache                                                        Мартин 22/03/2006                   
ROZI24                                  Roquetas de mar                                                                       Хектор 28/07/06
Aragón
Dark                                  Zaragoza/ Хасково                               

Cantabria
Asto                                           Santander / Свищов                                                                 Адриана 24/04/07

Castilla y León
Elibg                                        Valladolid / Благоевград

Castilla-La Mancha
Bec                                             Azuqueca de Henares / Созопол 
dunda                                          Albacete / Плевен                                                                   Александър и Даниел
Mimiii                                         Valera de Abajo / Плевен                                                          Иво 09/04/2005
saby                                             Alcazar de San Juan / Казанлък                                              Йоана 03/11/2006
Val                                               Toledo / София                                                                        Алекс   20/05/04


Cataluña
Ведра                                        Barcelona
bari                                            Tremp / Свищов                                                                              Алисия 04/11/04
dun4e                                        Lleida                                                                                               Карина 06/01/2004
Jupeto                                       Barcelona / София                                                                         Боян 30/10/2006


Islas Baleares
Diddy                                          Palma de Mallorca / София                                                       Даниел 14/01/98
Lovely                                        Palma de Mallorca
plamplam                                  Palma de Mallorca / Варна


La Rioja
mama na Deni                             Logrоño / Пловдив                                                                     Денис

Madrid
Пепита                                     Madrid / Пловдив                                                                       Мариела 05/06/06
Xapa                                           Madrid / Сливен         
Dime                                         Alpedrete / Бургас
friki                                              Collado Villalba / Ботевград                                                         Андрес 07/10/06
Каr4ita                                       Madrid / Добрич                                                                          Галина 12.12.2005, Мая 15.05.2007
Lluvia                                         Villalba
mimky                                        Мадрид / Пловдив
Rali_80                                       Madrid / Враца                                                                           Цветина 11/06/2007         
sl                                                 Мадрид                                                                                         Виктория, 13/04/2004
VIBORA                                       Madrid                                                                                         Кристиана 21/03/05
zorri t                                         Getafe / Пловдив                                                                       Милен и Виктория
 


Murcia
Хулиган4е                                       Ceuti / Г.Оряховица                                                               Гергана Анабел 14/03/04
Rally_Y                                              San Pedro del Pinatar / Рупци                                            Ния 19/02/2003


Navarra
Доностиа                                             Pamplona                                                                                 Радослав 25/03/2007
Bgangeleyes                                           Navarra
chausheva1                                          Pamplona/ Абланица


Valencia
Марица                                            Valencia / Пловдив                                                                      Анна Мария 21/02/04
alest                                                Valencia / София                                                                             Кристина 19/04/06
Ameliya                                               Benidorm / Бургас                                                                                     
ANNET                                                Benidorm / Варна                                                                        Алекс 27/09/07                           
Dormilona                                          Ontenyente / Шумен                                                                 Каролина
gaby_s                                             Elche / Габрово                                                                            Георги 12/08/88, Стоян 14/09/90 и Давид 20/12/03
geri79                                               Villena / Плевен                                                                          Мартин
Gery_Cherry                                      Benidorm / Пловдив
gery_to                                           Denia / Сливен                                                                               Димитър 24/07/06
maripossa                                        Picassent / Кърджали                                                                Пейко 25/04/95 и Николас
GOYA                                           Altea / Павликени                                                                                          Ралица 21/10/07
ru600                                             Valencia / Плевен                                                                         Никола 03/04/07     
Silveto                                              Villa Joyosa                                                                                  Валентина 14/02
Teya                                              Benidorm / Варна                                                                          Ванина 01/04/93
Vivian*                                           Castellon / Плевен
silrai                                                      Torrevieja/                                                                                    Елеана 26/05/07  Рая 19/03/02
                                                                             

Silvimi                                                                                                                                              Давид





afwitch    Misc Ghost    tooth    mrstraetz    Drunk

Последна редакция: чт, 18 окт 2007, 13:03 от Bec

# 1
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Пу,първа.Ей,пак ще съм аз  Laughing.

# 2
  • Мнения: 1 271
Ееее, пу аз втора, да не ме изпревари някой
Вес, браво за темичката.Много е пъстроцветна.

Чакайте сега да пиша тук по напред.
За помощите, които събираме за децата от Дом"Майка и дете" Плевен-който колкото може, няма смисъл да се определя определена сума, защото ако например аз не мога да дам определената сума, трябва да се откажа ли?Така, че колкото може-това е-така е по практично.Ама да не забравите да ми пишете, че сте пратили пари, да ви записвам за картичката.  Grinning

Последна редакция: чт, 18 окт 2007, 00:37 от silrai

# 3
  • Мнения: 1 818
Записвам се  Hug Само хубави нещица да пишем в новата тема!  bouquet

# 4
  • Мнения: 350
Добро утро момичета!
Опа и аз да се запиша в новата темичка!
Някой няма ли да сложи по едно кафенце сутринта, аз излизам за работа, ама така ми се спи че две не виждам и добре ще ми дойде едничко та било то и безкофеиново. Като знам че и други са минали по моя път с изтръпването на краката малко ме успокоява.
Сирлай пускай рецептата пък дано успея да я направя.
Мими дано няма усложнения с детенце и всичко си тръгне нормално.
Анет не се ядосвай банкерите всичките са едни, говоря за испанците (дано никой не ми се обиди ама си е така),  бавни неорентирани все неразбрали, и на нас ни са се случвали подобни истории. Кажи как е детенце и съчетаваш ли работата с майчинството?
мале колко е часа бягам чао и целувки като се върна ще  пиша повече.  bouquet

# 5
  • Мнения: 259
и аз да се запиша в новата темичка.
ANNET с банките винаги са големи разправии. В рекламите си големи обещания правят а после те лъжат както искат. Но ти не се ядосвай, правилно си решила да си смениш официната, но преди това можеш да говориш с директора и да му обясниш защо го правиш. При нас винаги действа.
нещо се обърках около теб, аз все още не съм изчела старата тема за да видя кога точно се е родил Алекс, но в списъка датата до името му е 27/10/07 което е невъзможно. #Crazy
 Astuta  не виждам какво защо трябва да спори с теб продавачката, та нали е там да се съобразява с изискванията на клиента и ако искаш тази talla значи е така  newsm78. Но те разбирам моя племенник също използва няколко номера по големи за възрастта си, а дъщеря ми обратно, на 4г. и половина, а и купувам панталони за 3 годинки


# 6
  • Мнения: 1 128

Ето го кафето за мимки Mr. Green
Вес, много благодарности за 4удесната теми4ка и отделеното за нея време Hug, много си идейна.
Аз да се запиша и в тази теми4ка.Въпреки, 4е нямам време да пиша си мисля много за вас и много си ви оби4ам Flutter

# 7
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Mimiii,много гадно за дететнцето Sad,но Ще видиШ ,4е ниЩо лоШо няма да има.
По принцип ВИНАГИ когато падне дете(та даже да не е дете) след това му казват да не ти4а,ска4а, да не го слагаШ да спи,......Това са "рутинни" мерки ,които са за всеки слу4ай.
Дано да няма усложнения Hug  bouquet.
И ако знаеШ оЩе колко падания те(ви) о4акват Wink..........


По между другото Laughing,дадоха ми беката за comedor_a,4ак не можех да го повярвам Rolling Eyes.
А с банките винаги е така ,аз какви проблеми сьм имала сьс BBVA и CAJA CASTILLA LA MANCHA ,направо не ми се врьЩа назад Confused #2gunfire #2gunfire,за мен най_некомпетентния персонал е в CAJA CASTILLA LA MANCHA.Такива истории.....И не говоря само за една офисина ами за няколко ..,пуснахме денунсия  Crazy и ни пратиха книжка сьс историята на Castilla la Mancha за извинение Laughing.
Не мога да разбера как може служител на банка да ходи с еле4е ,от тези които носи баба на село Shocked или пьк да си обле4е прозра4на блуза и от долу да и се вижда сутиена Shocked.....Аз уж се смятам за много модерен 4овек Joy оба4е има места кьдето просто трябва да имаШ прили4но облекло Naughty.Знам ли Thinking...поне нас на това ни у4иха Crazy.
Или пьк девойката от CCM стоеШе пред мен и дьв4еШе дьвка Shocked(което оЩе не мога да го повярвам ,но ФАКТ).И тьй като не знаеШе как да си свьрШи работата ме прати при нейният колега с думите " Аз това не го правя" Thinking а пьк той в Шок от действията и  ми се извини 10 пьти за поведението и Shocked.

# 8
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Вес,твоите теми винаги са много сладки в на4алото аз ве4е на/изуст зная кой от кьде е ,но всеки пьт ми е кеф да ги преглеждам наново.

# 9
  • Мнения: 1 271
мимки, ето мила http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=228423.280
Да ви е сладко.

Ето и едно черно, ароматно кафенце, за тези, които го обичат  Party

# 10
  • Мнения: 789
Здравейте и от мен в новата темичка. БРАВО , ВЕС ! Hug

Благодаря ,момичета,Иви е добре.Тая нощ спа при нас за всеки случай,но няма6е бълнувания или др.По принцип не се 6а6кам от най-малкото,не съм някоя "паника",но силно си удари главата,и сега е огромна синя подутина.Много се упла6их,но Слава Богу няма проблеми!

Val , чакат ни падания,и още как!Той не се спира и за минутка.И в къщи рядко го виждам да ходи(само като му кажа ,че да намали темпото).По принцип тича,не се спира.Радва ме,че е жизнен ,здрав...

Silrai,да си ми жива и здрава.Ей такова кафе обичам! Hug

# 11
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
здравейте и от нас
Вес супер е теми4ката
ами да явно е станала грешка Алекс е родне на 27.09, скоро Ще оравим месец  Joy, ве4е ме разиграва дива4ето сериозно иска внимание и да му говорят
моми4ета няма как да пусна жалба заЩото то4но директоркат Joy е тая която е некадърната и обърква неЩата, та трябва да пусна жалба при нея среЩу нея
мими добре 4е малкия е добре, кой знае и мен какво ме 4ака
Асто декември декември ние сме си тука няма къде да ходим само като дойдеш казвай да мога да ти дам телефон
да ви се опла4а мъжо пак трябва да замине този път до нова година тогава му изти4а договора и ако не го върнат тук Ще напусне не искам пак да оставам сама, много ми се събра ве4е  Cry

# 12
  • Мнения: 1 271
Mimiii , точно така, давай го по спокойно.Щом детенце е добре, значи няма страшно-важното е , че веднага сте го завели на лекар.Моята голямата, претърпя подобен инцидент на 9 месеца-тъкмо беше проходила и бяхме в свекърите, тя се държеше за библиотеката, а ние със свекървата и леля и до нея, КАКА ПАДНА това дете, как се удари-така и не разбрахме-3 жени около нея... #Crazy Като я изправихме, цялата и уста кървеше-много се стреснах  Confused .Имаше вече 2 зъбчета и си мислех, че ги е счупила.Веднага се дигнахме със свекъра и на бърза помощ, а кръв шурти от устичката-аз бях толкова пребледняла, че имах чувството, че всеки момент ще ми излязат птиченца покрай главата, все едно някой ме е ударил...Лекарката каза, че само си е цепнала джуджката и нищо и няма.След като спряха кръвта, тя си се ухили все едно нищо не е било, а за мен 3 дни и нощи нямаше ни сън, ни спокойствие.
Така, че колкото и да го пазиш, той пак ще пада, само гледай да не си удря повече главата.
Много се радвам, че такова кафенце харесваш.  Hug
До сега бях в отчетните теми за помощите, та си мисля като се върна от Бг, да пусна един отчет там-какво сме събрали, какво сме купили и снимчици от посещението при дечицата.
Хайде ще бягам, че търся транспорт от тук до Бг, за предметните помощи.Не мога да се свържа с Каритас-знам, че преди години те караха помощи в Бг.Мисля да питам в тукашния червен кръст.

# 13
  • ES
  • Мнения: 2 172
Здравейте момичета и в поредната хубава тема, която ни е отворила Вес. Вес, ти си доста добре с езика, въпреки, че казваш, си говорите на бг в къщи. Като (ако) спрете маневрите Испания-Швейцария, като каква мислиш да се реализираш в Испания? Какво образование имаш?

Момичета, грасиас за кафенцето. Аз последно време не мога да спя. По-рано от 2-3 ч не си лягам, че сутрин ме е срам да кажа до колко откарвам. Ама и вечер Мите спи при нас заради зъбите и не мога спокойно да се наспя.
Мимии, много не приятно това с падането и мен така да ме е страх от тия стълби, малкия  като се засили да слиза и изтръпвам. Но и Вал е права, че паданията тепърва предстоят.
Лек ден

# 14
  • Мнения: 789
Включвам се само да ви предоставя тук един поздрав за всички малчовци и дано им хареса.Иви си умира за тая песничка!

http://es.youtube.com/watch?v=CPkRG-V-c6M#

Лек Ден от нас и До Скоро! Hug

Общи условия

Активация на акаунт