Къде в Пловдив детски хомеопат?

  • 20 934
  • 30
  •   1
Отговори
  • Plovdiv
  • Мнения: 242
Искам да попитам има ли  детски хомеопат в Пловдив? Вече сме на 1 година,но сина ми има проблем с хремата още от бебе и незнам докога ще сменяме различните видове капки.Ако някой има информация-моля да сподели.

# 1
  • Мнения: 1 559
Няма хомеопати за деца и хомеопати за възрастни. Хомеопатите лекуват както деца, така и възрастни (а някои лекуват и животни, та дори и растения).
Обърни се към класически хомеопат - такъв, чието лечение е според принципите и законите на хомеопатията, а не симптоматично предписание на хомеопатични лекарства по някакви ...странни Rolling Eyes правила.

# 2
  • Мнения: 29
Мога да ти пратя координатите на една докторка на лични,но аз лично не съм доволна от отношението й,иначе за професионалните й умения нямам коментар.Закъсняхме малко за прегледа и тя изобщо не ни прие.....

# 3
  • Мнения: 131
А някой може ли да ми каже някакъв отзив за д-р мечкарова?
Моля ви спешно е!.... Praynig

# 4
  • Мнения: 700
Здравейте! Моля ви дайте ми координати на добър хомеопат в Пв!  Благодаря!

# 5
  • Мнения: 1 428
И мен ме интересува.Моля ако знаете добър хомеопат -пишете?

# 6
  • Мнения: 10
Ние от 2 години ходим при д-р Недева и съм много доволна.Чакахме дълго да се запишем, но си струваше. Тогава синът ми беше на 2г. 8 месеца, ходеше на ясла и всеки месец бяхме на 1-2 антибиотика. От тогава ние не сме пили никакви други лекарства. Винаги можеш да се свържеш с лекарката, хапчетата са евтини и са сладки на вкус. Лекували сме гнойна ангина, гной в ухото-даже в хирургиите искаха да го дупчат, но реших да остана вярна на хомеопатичното лечение и не сбърках.Ако имаш желание ще ти изпратя телефони. Stop

# 7
  • Мнения: 29
Да,прати,всички ще сме ти благодарни!

# 8
  • Мнения: 10
Д-р Недева
      1. служебен - 211146
      2. домашен-   282609
      3. GSM-           0888694447 Simple Smile

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 5 018
dida_t, ти държиш ли хомеопатът да е педиатър и изобщо лекар?... newsm78
За д-р Недева и аз съм чувала само добри отзиви, но не знам дали е педиатър... Wink

# 10
  • Мнения: 11
РАЗБИРАСЕ 4Е Е ПЕДИАТАР И МОГА ДА ВИ КАЖА ЛЕКУВАЛА Е МЕН КАТО МАЛКА С АБ СЕГА ЛЕКУВА СИНА МИ С ХОМЕОПАТИА СТРАХОТХА Е

# 11
  • Мнения: 11
Ние от 2 години ходим при д-р Недева и съм много доволна.Чакахме дълго да се запишем, но си струваше. Тогава синът ми беше на 2г. 8 месеца, ходеше на ясла и всеки месец бяхме на 1-2 антибиотика. От тогава ние не сме пили никакви други лекарства. Винаги можеш да се свържеш с лекарката, хапчетата са евтини и са сладки на вкус. Лекували сме гнойна ангина, гной в ухото-даже в хирургиите искаха да го дупчат, но реших да остана вярна на хомеопатичното лечение и не сбърках.Ако имаш желание ще ти изпратя телефони. Stop

zdravei madam prochetoh komentara ti za doktor nenova ot plovdiv ako naistina si tolkova dovolna ot nej bi li mi dala tel. i za da zakaram sina si pri nej i kak i e parvoto ime ako go znaesh zashtoto  i az poznavam doktor nenova

# 12
  • GYM
  • Мнения: 814
Здравейте, аз също се интересувам от класически хомеопат в Пловдив. Доколкото знам Др Недева лекува по боаронски

# 13
  • Мнения: 11
Здравейте, аз също се интересувам от класически хомеопат в Пловдив. Доколкото знам Др Недева лекува по боаронски


da tj lekuva s boaronska homeopatia i naistina e dobra no mi se iska da napravj intervu i s homeopat koito praktikuva klasicheska no az iskam i tozi homeopat da e lekar istinski ne samo izkaral kursove kato pochti vsichi  koito sa taka s kurs

# 14
  • Мнения: 29
Е само една д-р Недева за цял Пловдив ли????

Общи условия

Активация на акаунт