помощ

  • 4 622
  • 105
  •   1
Отговори
Момичета помагайте.С мъжът ми сме семейство от 14 год,а съвсем на скоро разбрах,че той и една обща позната са били интимно преди два месеца.Той ми се кълне,че това не е било важно,а просто случайност,тя също.Продължават да се чуват,кълнейки се че между тях вече няма нищо.Мола ви за тълкуване и съвет.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Да си поговорите още веднъж обстойно с мъжа ти и ако решиш да му простиш, кажи му, че е при условие двамата вече да не се чуват или виждат.

# 2
  • Мнения: 1 883
Момичета помагайте.С мъжът ми сме семейство от 14 год,а съвсем на скоро разбрах,че той и една обща позната са били интимно преди два месеца.Той ми се кълне,че това не е било важно,а просто случайност,тя също.Продължават да се чуват,кълнейки се че между тях вече няма нищо.Мола ви за тълкуване и съвет.

Ти как разбра , че е истина?

# 3
казаха ми че са видели а и когато ги попитах не отрекоха

# 4
  • Мнения: 1 883
казаха ми че са видели а и когато ги попитах не отрекоха
Видели са ги в кафе , бар , в леглото......

# 5
  • София
  • Мнения: 1 762
Сядаш и му поставяш ребром въпроса.......... и никакви такива да се чуват или виждат отново, дори и съвсем невинно. Такива невинни след интимност няма  Naughty Прекратявате всякакви отношения с въпросната персона. Повярвай ми, минала съм от там. Но бях наивна и се хванах на думите, че са само приятели вече................. глупости, съвсем скоро се разведохме, защото се бил влюбил #2gunfire. Само споделям, не казвам че и при теб ще стане така, но бъди твърда Peace Разкарай я от живота ви и давайте напред. Стискам ти палци и успех  newsm10

# 6
  • Мнения: 26
Момичета помагайте.С мъжът ми сме семейство от 14 год,а съвсем на скоро разбрах,че той и една обща позната са били интимно преди два месеца.Той ми се кълне,че това не е било важно,а просто случайност,тя също.Продължават да се чуват,кълнейки се че между тях вече няма нищо.Мола ви за тълкуване и съвет.

Ако това е истина просто ще си събера багажа...За някакви си раzговори няма да имам време. С поведението си ще ме е наранил достатъчно, и теzи раzговори не биха ми върнали това, което съм иzпитвала към него .. Нито него, нито пък нея ще погледна повече. Понякога, zа да имаш нещо се лишаваш от друго. Той е имал секс с друга, и zатова ще се лиши от мен... Така е то..

Последна редакция: чт, 18 окт 2007, 16:35 от EGR

# 7
няма как да я разкарам по никъкъв начин от животът му и моя,близки сме

# 8
  • София
  • Мнения: 8 272
Да си поговорите още веднъж обстойно с мъжа ти и ако решиш да му простиш, кажи му, че е при условие двамата вече да не се чуват или виждат.
ако държиш да си с него
няма как да я разкарам по никъкъв начин от животът му и моя,близки сме

ами тогава си направете 3ка.. какво значи близки сме ами няма да сте близки вече или да й благодариш, че е "близка" с мъжа ти #Crazy

# 9
  • Мнения: 3 153
няма как да я разкарам по никъкъв начин от животът му и моя,близки сме
Кво значи "близки сме"??? След подобна проява едва ли сте си близки чак дотам.......или всъщност да, близка е с мъжа ти! Ако аз разбера такова нещо за мъжа ми и приятелка-той я остане в семейното гнездо, я не, но "мърлата" определено нито ще е желана за приятелка, нито за позната, нито въобще ще се появи в живота ми отново.

# 10
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ха сега де,
да няма връзка с другата тема дето питаш за свирката?
разрови назад ... имаше тема за изневерите ..... ще намериш и 2-те мнения, приеми това което ти оттърва ....
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=214282.0

# 11
  • Мнения: 197
 Cry Не знам дали бих простила такова нещо! В никакъв случай не бих могла да го забравя обаче и тогава как ще продължавам да живея и какви взаимоотношения ще продължавам да градя с този човек? След такова нещо си мисля, че бракът ми ще свърши.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 762
няма как да я разкарам по никъкъв начин от животът му и моя,близки сме
Кво значи "близки сме"??? След подобна проява едва ли сте си близки чак дотам.......или всъщност да, близка е с мъжа ти! Ако аз разбера такова нещо за мъжа ми и приятелка-той я остане в семейното гнездо, я не, но "мърлата" определено нито ще е желана за приятелка, нито за позната, нито въобще ще се появи в живота ми отново.
Peace

# 13
тя е роднина и ако не искам всички да разберът нямам как да я разкарам,а и в много отношения съм зависима от нея

# 14
  • Мнения: 26
тя е роднина и ако не искам всички да разберът нямам как да я разкарам,а и в много отношения съм зависима от нея

ех таzи zависимост бре.... къде я намирате толкова..... еми, тогава му прощавай и го пускай от време на време на нея, барем си останеш zависима  Whistling , щом това ти е толкова важно....

Общи условия

Активация на акаунт