Димитровградските момичета,момчета,се срещат по кафета.И не само...

  • 13 387
  • 285
  •   1
Отговори
  • Димитровград
  • Мнения: 1 735
Добре дошли!!!
Хубаво беше на детското утро.Аз се класирах с племенницата и племенника ми.Него го нарисуваха като тигър,а тя беше много послушна.Жалко само,че такива хубави събития са винаги преди избори. Sad

Последна редакция: ср, 26 дек 2007, 00:53 от kanesta

# 1
  • Мнения: 3 331
 smile3529 smile3529 smile3529

Това като за запис.
Днес съм толкова изморена и имах толкова много работа, че нямам сили и да пиша.

# 2
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Ели и аз ходих, но за малко. Тати трябваше да тръгва за работа, а на мен с такси не ми се прибираше. Разочаровах се,защото беше обявено за 10,30 а в 11,15 още не бяха почнали. Ама леля Кера е скарана с организацията,така че е обичайно за нея. Sick Наистина е добре по-0често да има избори и покрай тях подобни мероприятия. Сега в събота и неделя ще има някакъв куклен театър, но нас времето не ни е удобно- 12 часа,беба заспива към 12,30. Но има още една седмица до изборите,така че мероприятия няма да липсват  Mr. Green
 За другата сряда нямам ангажименти.И на мен много ми хареса,добре е да си направим регулярни срещите. Peace
 Момичета, и да попитам- по другите градове стягат базари. Ние можем ли да организираме и тук нещо такова. Марианчето беше споменала,че има желаещи майчета, които не влизат тук, но искат да се включат,само по отрано да им се каже. Ако сте навити,можем да направим нещо и тук, но аз да кажа,че по празниците ще съм мнооооооого ангажирана с кутийте и тържествата. Ако се навиете , а и намерите хора които дейно да се включат, аз съм за и  ще помагам колкото мога. Ако искате на срещата следващата ще го уточним и да започваме подготовка,че както има време и изведнъж -дошло.

Последна редакция: чт, 18 окт 2007, 16:54 от RAVIA

# 3
  • Мнения: 26
И аз да се запиша Flutter
Вчера срещата беше страхотна в сряда пак
Тони дано да успееш да си починеш довечера и твоите мъже да се погрижат за теб Wink

Ели направо трябва да сме благодарни,че се провеждат избори поне на 4г.  Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 321
запис и от мен  Peace
и честита нова тема  Wink

# 5
  • Мнения: 4 784
Привет и от мен! Много беше забавно днес на Детското утро! Натали, те сигурно нас са чакали да отидем  Wink, защото ние като отидохме, тъкмо започнаха, ама явно за малко сме се разминали с теб, защото към 11,10-11,15ч бях там.
Видяхме се с Ели и с Мариянка, макар и за малко. За следващата сряда съм ЗА, само дано не вали, че като гледам прогнозите  Cry...
За мероприятия в помощ на децата съм абсолютно навита. А за какъв базар става дума? Натали, напомни ме да те питам нещо като се видим, че се каня от сума ти време, ама нещо паметта ми поддава напоследък  Blush

# 6
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Честит Рожден Ден , kukli4ka!



 Много усмивки и още веднъж пожеланието от ЛС-то !
 Ей, и да почерпиш  Peace

# 7
  • Мнения: 648
    Kukli4ka, честит рожден ден  bouquet Здраве, любов и уют у дома ти желая от сърце Hug

Копвам си поста от старата тема, защото най- вероятно не сте го прочели Mr. Green

 
Цитат
Вени, да ти е здраво и късметлийско християнчето  Много сте хубави всички, но най- сладък е Калоян  Къде беше кръщенето, да не би в новия параклис до болницата? Там не съм ходила
Благодаря ти и за снимките от последната ви среща, момичета чудни сте и като ви гледам все едно ми казвате "Здравей Наде"


# 8
  • Мнения: 3 331
Кукличка, честит рожден ден и от мен!  love001

Желая ти щастие, усмивки, здраве и много любов!




Наденце, дойдеш ли в Димитровград, ще организираме среща специално за теб Hug

betz, благодаря - успях да си почина Grinning

# 9
  • Мнения: 67
Здравейте мами от Димитровград!
Може ли да ми кажете къде във вашия град мога да намеря складове за продажба на женски- спортно елегантни дрехи за зареждане на магазин?
Ако имате и информация за Асеновград,ви моля да ме светнете.
Става въпрос за евтини,но качествени дрехи,които да продавам на ниска цена,за да са достъпни за повече клиентки.

Ще съм ви много благодарна за информацията!

# 10
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
_LIMON4E_ , складове има, но те са по самите фирми. Иначе идваш четвъъртък вечер към 10,30  на пазара и обикаляш. Фирми има всякакви , цени също!  Peace

# 11
  • Мнения: 26
Честит рожден ден
и от мен на kukli4ka. newsm51
Не се познава ме лично,но някой ден и това ще стане Peace

# 12
  • Димитровград
  • Мнения: 1 735
 smile3516 Аз обиден,и канеста има ден-ден!Черпя ви всички с бонбони и торта и ще се черпим и на живо.
Кукличка-честит рожден ден!!!Бъди жива и здрава!!! Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 4 784
Честит рожден ден и от мен на кукличка и на канеста  Peace Simple Smile! Много здраве, щастие, искрени усмивки и споделена любов!

Наде, благодаря за пожеланията и комплиментите. Кръщенето не е в параклиса до болницата, а в една много хубава, съвсем наскоро обновена църква в с. Узунджово, ако се сещаш, много е близо до Д-град. Историята на самата църква също е много интересна и по препоръка на Отец Петър, който води кръщенето, наш много добър приятел, проведохме церемонията там и останахме доволни.

А снимките от срещата - ами те са специално за теб направени  Peace

Момичета, днес рожден ден има и мама Севди от Русе /Две деца - една съдба/!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=184640.new#new

# 14
  • Мнения: 26
Честит ден-ден на Канеста
 smile3510
Пожелавам ти много весели моменти във вашето семейство и малката сладурана да изпълва домът ви с весел смях happy bd

Последна редакция: сб, 20 окт 2007, 00:26 от betz

Общи условия

Активация на акаунт