Играе ли бебето ви с плюшени играчки?

  • 1 556
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
 Напоследък се замислям дали е лошо бебо да си играе с плюшени играчки. Някъде четох, че били опасни, но с какво по-точно?
 За това, че събират прах или пък има вероятност да падне някое око например, ясно. Иначе, ако не са много космати Laughing и се перат често има ли проблем? newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 3 064
Няма проблем, ама моят хич не ги тачи - много по-интересни са му празни кутии, дървени лъжици, телефони и други предмети от бита Mr. Green

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Избягвах да му давам като малък.На всички плюшени играчки пише, че не са препоръчителни за деца до 3г.А и да си призная, на детето никога не са му били интересни.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз давам на моя син , но и той не проявява особен интерес към тях.

# 4
  • Мнения: 1 138
Не. Никога не е играл.

# 5
  • Мнения: 130
Моята мишка много ги обича-рита ги, мачка ги, гали ги и затова съм й напълнила леглото с меки играчки. Пера ги на 2-3 седмици.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 097
Не, никога не е проявявала интерес към плюшени играчки.
Опасни са, да - има дребни частици по тях, които могат да бъдат откъснати и погълнати.

# 7
  • Мнения: 4 451
Чела съм, че събират прах и могат да предизвикат алергична реакция, при дечица склонни към алергии.
Голямата ми дъщеря никога не е проявявала интерес към тях. На малката са и интересни, но само ако са музикални. Wink

# 8
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Играе и то много. Следя само да няма дребни детайли по тях, а ако има ги отстранявам, така че повечето играчки са без очи, нос и т.н.  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 4 496
Не,предпочита играчките на братята си-коли,камиончета,пластмасови клещи....Има само една плюшена овца,с която заспива. Flutter

# 10
  • Мнения: 1 121
Да, ама те май не са баш плюшени, а едни миниатюрни, закачвам ги на кошницата. Иначе за тези големите му е рано, май. А и в момента е привлечен повече към ярките цветове Wink

# 11
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 525
Като проходи сама ходи и си ги търси,като беше бебе непровяваше интерес към никакви играчки!

# 12
  • Мнения: 3 478
Всички, които и бяха подарени биваха изпрани преди да играе с тях. С повечето естествено не се занимава, но има няколко дето си ги влачи и са и любими. Тях ги пера всеки пък като и пускам пералня с дрешките.

# 13
  • Мнения: 19 294
малката има няколко малки плюшени играчки без дълги косми.редовно ги пера и се надявам да няма проблем.

# 14
  • Мнения: 589

Опасни са, да - има дребни частици по тях, които могат да бъдат откъснати и погълнати.

Съгласна съм, също и че събират адски много прах.
Ама то почти няма плюшени играчки за бебета - платнени да, но не и такива космати и пухести ... Всички играчки, които съм купила до момента са абсолютно съобразени с безопасността - нямат копчета или очи, носове и други неща, които могат да се откъснат - всичко е бродерия или добре зашита апликация ..

Общи условия

Активация на акаунт