колко е таксата при гинеколога?

  • 1 582
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 412
Значи искам да попитам вас, защото вие сте ходили на гинеколог-като идеш на гинеколог с направление колко плащате(на 15 съм)А и ако например искам в понеделник направление и взема може ли на другия ден да ида на гинеколог?Моля ви помогнете, че ми закъснява и много скоро ще ходя на гинеколог.

# 1
  • Мнения: 5 026
С направление се плаща само потребителска такса-мисля,че е около 2 лв, а самото то има срок 30 или 40 дни.

# 2
  • Мнения: 234
Не съм сигурна,че ще се наложи да платиш дори потребителската такса .Ти си на 15 год. доколкото разбирам,а до 18 год. прегледите са безплатни.

# 3
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
До 15 г. неби трябвало да ти искат потребителска такса. Но за твое успокоение, тя е 1.80лв. Ако си с направление то важи 30 дена от датата на издаването му.

# 4
  • софия
  • Мнения: 257
Децата до 18 години са освободени от потребителска такса, а направлението важи 45 дни от датата на издаване от личния лекар. В този период /45 дни/ личния лекар няма право да ти издава друго направление за същия специалист.

# 5
  • Мнения: 412
Mного благодаря на всички мами които ми отговориха-сега ще знам, че ще ми вземат най-много 1.80 и ще си взема направление и след няколко дни ще ида на гинеколог-ще ви кажа как е минало Mr. Green

# 6
  • Мнения: 412
Значи тъй като ми закъснява с 1 месец(ма кар, че имам цикъл от 4-5 месеца)И аз отидах при личната и и исках направление и тя каза, че било нормално да ми закъснява и не ми даде!Та значи искам да ви попитам знаете ли хапче за предизвикване на цикъла без лекарско предписание и колко струва, а и после от него цикъла става ли нерегулиран?Питам, защото ми трябва - ако можех щях да ида на лекар и да питам, но.................

# 7
  • Мнения: 7 201
Та значи искам да ви попитам знаете ли хапче за предизвикване на цикъла без лекарско предписание и колко струва, а и после от него цикъла става ли нерегулиран?Питам, защото ми трябва - ако можех щях да ида на лекар и да питам, но.................
По-добре не вземай нищо без лекарско предписание!
По-добре отиди на гинеколог като си платиш,отколкото да вземеш нещо,което не е за теб!Той ще прецени според възрастта ти и здравословното състояние.Успех!  bouquet

# 8
  • Мнения: 412
Та значи искам да ви попитам знаете ли хапче за предизвикване на цикъла без лекарско предписание и колко струва, а и после от него цикъла става ли нерегулиран?Питам, защото ми трябва - ако можех щях да ида на лекар и да питам, но.................
По-добре не вземай нищо без лекарско предписание!
По-добре отиди на гинеколог като си платиш,отколкото да вземеш нещо,което не е за теб!Той ще прецени според възрастта ти и здравословното състояние.Успех!  bouquet
Да ама аз не мога да ида на лекар-личчната каза, че било нормално да ми закъснява и не ми дава направление за гинеколог!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!А на частен гинеколог колко е таксата?

Последна редакция: ср, 24 окт 2007, 11:32 от petq123456

Общи условия

Активация на акаунт