ПОМОЩ

  • 1 932
  • 37
  •   1
Отговори
МОМИЧЕТА МОЛЯ ВИ ДА СЕ УСПОКОЙТЕ И ДА ПОМИСЛИТЕ,АЗ СЪМ ЕДНА ОТ ВАС И ПОЧТИ ВСИЧКИ МЕ ПОЗНАВАТЕ,СКРИХ СЕ ЗАЩОТО НАВРЕМЕТО И АЗ ТАКА ПОСТЪПИХ,УЖАСНО ГЛУПАВО,АЛКОХОЛНО И БЕЗ ДА ПОМИСЛЯ,ЕДВА НЕ СЪСИПАХ ЕДИН БРАК И ЕДНИ ХОРА КОИТО ДЪРЖАХА НА МЕН,Е ПРОСТИХА МИ И ТОВА ДОНЯКЪДЕ МИ ДОНЕСЕ СПОКОЙСТВИЕТО И ПОВЯРВАЙТЕ АКО МОЖЕХТЕ ДА ГИ ВИДИТЕ ЗАЕДНО ЩЯХТЕ ДА РАЗБЕРЕТЕ ЗНАЧЕНИЕТО НА ДУМАТА ЛЮБОВ И ПРИЯТЕЛСТВО ОТ СЪВСЕМ ДРУГ АСПЕКТ.МОМИЧЕТО ПОМОЛИ ЗА ПОМОЩ А ВИЕ СКОЧИХТЕ,НЕ ВИ ПРАВИ ЧЕСТ ТОВА МОЖЕХТЕ ДА СТЕ ВИЕ И ЗА ПЪРВИ ПЪТ ОТ КОГАТО СЪМ ВЪВ ТОЗИ ФОРУМ МЕ Е СРАМ,ЧЕ СЪМ НЕГОВ РЕДОВЕН ПОСЕТИТЕЛ.ДАНО НИКОГА НЕ ВИ СЕ СЛУЧИ И НА ВАС.

# 1
  • Мнения: 4 665
ДАНО НИКОГА НЕ ВИ СЕ СЛУЧИ И НА ВАС.
Кое? Да се натаралянкам и да се изчукам с мъжа на приятелката си ли? Сори, никога няма да ми се случи. Оправдание за такова нещо няма.

# 2
  • Мнения: 884
ДАНО НИКОГА НЕ ВИ СЕ СЛУЧИ И НА ВАС.
Кое? Да се натаралянкам и да се изчукам с мъжа на приятелката си ли? Сори, никога няма да ми се случи. Оправдание за такова нещо няма.
Така е /един път да съм съгласна с теб и аз/!

# 3
ПОВЯРВАЙ И АЗ ТАКА СИ МИСЛЕХ,НО КОГАТО ДОРИ ТИ СЕ СРИВА ВСИЧКО ,САМ СИ ,УПЛАШЕН И СИ НЯКЪДЕ КЪДЕТО НЯМА НИКОЙ ДРУГ.......ЗА ДЪЛЪГ ПЕРИОД ОТ ВРЕМЕ

# 4
  • Мнения: 4 665
ПОВЯРВАЙ И АЗ ТАКА СИ МИСЛЕХ,НО КОГАТО ДОРИ ТИ СЕ СРИВА ВСИЧКО ,САМ СИ ,УПЛАШЕН И СИ НЯКЪДЕ КЪДЕТО НЯМА НИКОЙ ДРУГ.......ЗА ДЪЛЪГ ПЕРИОД ОТ ВРЕМЕ
Някъде на самотен остров? Където няма друг мъж, освен този на приятелката ти? Хайде стига простотии! Имах такава приятелка в миналото, която и тя милата се жалваше. Ама не, х.я на чуждия мъж е по-блазнещ. Лично аз, дори и да съм сама, дори и да съм подтисната няма да си го сложа с никой ако трябва, та камо ли точно с този мъж.

# 5
  • Мнения: 794
Ейй , аман от безгешни бе ...


Жената споделя, вие ще я изгорите на кладата  Twisted Evil




Сега само не разбрах какъв е проблема? Угризения?!!

Ако е това  просто си  продължи живота, не можеш да върнеш времето назад..

# 6
  • Мнения: 26
Какво стана сега, че не вечеряхме ....  newsm78

може аз наистина не съм на ред  Crazy..

какви са тия теми, ту тук, ту там, ту онам .... За какво да се спрем... Да не би да сме се раzвихряли....
Мнението на Касиди го подкрепям на пълно  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 4 665
Ейй , аман от безгешни бе ...


Аз не съм безгрешна Samanta, но не се чукам с партньорите на приятелките си.  Да разбирам ли, че за теб е простимо приятелката ти да изчука партньора ти?

# 8
  • Мнения: 884
Днес има подомна тема във форума-какво става , когато всичко наоколо се срева в собствения ми живот. Ами не сривам и живота на околните, най-малко на най-близката си приятелка...Това ,че има хора , които на моменти не мислят с горната си глава-не бих ги оправдала,дори ако става въпрос за съпруга ми, дори ако става въпрос за мен самата...

# 9
  • Мнения: 794
Не бе Каси, просто каквото се е случило това е.. Сега и да й набием канчето по-добре няма да й стане....

Не ми се вижда в реда на нещата, но това е живота... Ситуации всякакви.

# 10
  • Мнения: 4 665
То на канчето и живота сам ще му го набие. Такива неща не остават Не-върнати.

# 11
  • Мнения: 22 343
Интересно е колко крайни мнения могат да се изказват тук. .

Аз никога не бих направила еди какво си, ако се случи....
Човек никога не знае какво ще му дойде до главата - така че да заклеймявате един човек, който е споделил нещо от живота си е твърде повърхностно.

# 12
  • Мнения: 4 665

Човек никога не знае какво ще му дойде до главата - така че да заклеймявате един човек, който е споделил нещо от живота си е твърде повърхностно.
Хайде де. Аз знам, че точно такова нещо няма да ми се случи и да ти кажа ли откъде знам?! Имам глава на раменете си и мозък, който функционира за щастие правилно. Хората правят грешки, но някои са непростими и аз лично не бих си позволила подобен лукс.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Хм,всеки познава себе си така,че едва ли нещата се случват просто "случайно"!

# 14
  • Мнения: 884
Интересно е колко крайни мнения могат да се изказват тук. .

Аз никога не бих направила еди какво си, ако се случи....
Човек никога не знае какво ще му дойде до главата - така че да заклеймявате един човек, който е споделил нещо от живота си е твърде повърхностно.
Никого не заклеймявам, не се правя излишно на девственица, не казвам , че в труден момент не бих потърсила никога път в страни....но с мъжа на най-добрата си приятелка...пък и след това да се оправдавам с други събития от живота си...не звучи сериозно...

Общи условия

Активация на акаунт