НЕСТАНДАРТЕН ВЪПРОС?

  • 1 397
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 197
Целия предиобед се опитвах да намеря информация в интернет и не можах. И много се чудех къде точно във форума да си задам въпроса. Моя позната ме попита дали зная какъв камък да си купи и да носи, за да и помогне при безплодие. В магазините не знаели. Аз не я познавам достатъчно, за да я разпитвам за подробности около проблема и, но ми се иска да и помогна. Казах и, че е възможно причината да е психологическа. Тя не спомена за здравословни проблеми и се съгласи с мен. Споменах и за многото примери на хора осиновили деца, които след това са се успокоили от този факт и имат и свои. Предполагам, че тя е ходила по лекари и проблема и може наистина да е психологически. Сега обикаля да търси камък, който да и помогне. На мен ми се иска да и кажа точно какъв е подходящ за нея, за да се успокои малко поне за момента, но не намирам нужната информация. Имате ли идеи какъв е този подходящ камък и какви други съвети бих могла да и дам.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 345
Моя познтаа вчера ми сподели,че ходила при една лекарка хомеопатка и с нейна помощ след четири месеца вече имала бременност. Гинеколога и я е лекувал много време преди това и е е успял. Ако искаш мога да разпитам повече и да дам инфо по въпроса

# 2
  • Мнения: 1 272
Не вярвам, че камък би могъл да помогне за разрешаването на проблем като безплодието Rolling Eyes Ако има някакъв то сигурно се казва "да-отворим-очите-си-за-проблемите-си".

# 3
  • Мнения: 197
lily_b, камъкът не е за да и реши проблема, а да я поуспокои малко за момента. Нали знаеш, удавник и за сламка се хваща. На мен не ми се вярва да не е опитала всички рационални варианти, за които се е сетила. Evka, ще се възползвам от предложението ти. Хомеопатията може да се окаже добро решение. Дай ми повече информация, а аз от своя страна ще я предоставя на моята позната.

# 4
  • Мнения: 18
Здравей! За такъв камък се смята кехлибара

# 5
  • Мнения: 18
А има и още, влез в google.bg напиши "камък при безплодие" и излизат доста неща

# 6
  • Мнения: 1 761
Здравей! За такъв камък се смята кехлибара

Na men tochno kehlibar mi pomogna-nosih go okolo mesec predi da zabremeneq.Pomaga pri zabolqvaniq na shtitovidnata jleza.

P.S.Ne mi raboti kredora, izvinete za latinicata!

# 7
  • София
  • Мнения: 4 866
Тъй като камъкът едва ли би могъл да помогне, просто й подари нещо с обяснението, че е изпитано средство срещу безплодие. Силата му ще е точно колкото на търсения камък.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз имам приятелка, която се занимава с астрология и камъни. Ще я питам.

# 9
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Здравей! За такъв камък се смята кехлибара
Аз пък знам, че кехлибар се носи от бремненните за леко раждане и за здраво бебче  newsm78

# 10
  • Мнения: 9 990
Каквото и да и дадеш като инфо-за камъни и други подобни-ок-нека са и някакво успокоение.Но и покажи и този линк

http://www.bg-mamma.com/index.php?board=9.0

Много може да и е полезно. Peace

# 11
  • Мнения: 205
За камък не съм чувала, но знам, че бяло мушкато да стои в стаята е срещу безплодие.Това също може да я успокои

# 12
  • Мнения: 474
За камък може да пита предполагам в музея "Земята и хората" или на щандовете с камъни в Минералсувенир / тук може и комерсиално да я поизлъжат обаче/.
А иначе аз съм чувала, че зад вратата на дневната стая, където прекарва най-много време, се поставя папрат. Не знам дали влияе, аз имах папрат в стария апартамент, сложих я зад вратата и след време забременях, но не съм сигурна, че папратта помогна. По- скоро го отдавам на тестовете за овулация и други подобни реални средства.  Laughing

# 13
Моля те,изчисти си пощата,искам да ти отговоря на лични Peace

# 14
  • Мнения: 483
Здравей! За такъв камък се смята кехлибара

Na men tochno kehlibar mi pomogna-nosih go okolo mesec predi da zabremeneq.Pomaga pri zabolqvaniq na shtitovidnata jleza.

P.S.Ne mi raboti kredora, izvinete za latinicata!

kartinka, как точно помага за щитовидната жлеза..за първи път го чувам това newsm78

Общи условия

Активация на акаунт