Книги

  • 5 508
  • 81
  •   1
Отговори
Мислите ли, че четенето на книги вече е отживелице? Коя е последната Ви прочетена книга! И кога сте я прочели?

# 1
  • Мнения: 27 524
Не мисля. Книги чета непрекъснато. Последната е Невинният на Гришам.

# 2
  • Мнения: 1 520
Да, под някаква форма е отживелица.
Но не мисля, че четенето на книги ще изчезне, ще си се чете.

При мен е факт, че последните години си чета само специализирана литература.
Е и дертски книжки, на подписа долу чета всеки ден. Laughing

# 3
  • Мнения: 2 401
Никак даже. Аз напр. мразя/ненавиждам да чета на пс.  Сега чета специализирана л-ра, едва ли някой го интересува какво точно.

# 4
  • Мнения: 442
`рапорт пред ел греко` на казандзакис. почти накрая съм.
уви, май си права. много ми е мъчно, като си помисля, че купувам и събирам книги, които само аз ще си чета. иска ми се и децата да четат.

# 5
  • Мнения: 544
Не мисля, че е отживелица. Винаги в хубавите книжарници е пълно с хора, което ме радва. За мен е съкровено преживяване да се гушна под одеалото в събота или неделя с книгата.
Последната ми прочетене книга е "За мишките и хората" на Стайнбек - миналата седмица.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 138
Обичам да чета - удоволствието, което ти носи  книгата е различно от всичко останало - така че да не се лишаваме от удоволствията в живота си.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 672
Енциклопедия "География на света" и книгата "Смъртта на големите босове"

# 8
  • Мнения: 14 133
Не, не е отживелица. Обожавам да чета книги, но за съжаление нямам много време. Напоследък чета на сина си. Той много обича.  Peace

# 9
  • Мнения: 2 716
Може и да е отживелица.
Живеем в доста забързано време.
Факт е, обаче, че все още децата четат с кеф.
Така че има надежда.
А и електронните книги са все пак книги.
Снощи довърших за втори път "Хари Потър и стаята на тайните"

# 10
  • Мнения: 494
Обожавам книгите.Не мисля,че са отживелица(няма и да станат).Обикновено чета поне по две книги.Едната задължително е специализирана литература(скучна,но никога достатъчна Laughing),а втората-за кеф.Снощи (по нощите)приключих "Златният храм" на Юкио Мишима.

# 11
  • Мнения: 516
Аз съм пристрастна, няма да отговарям на първия въпрос. Последно четох "Доня Флор и нейните двама съпрузи". Сега чета "Произход на търговските марки"

# 12
  • Мнения: 389
"Парфюмът - историята на един убиец". Чета си, зимата сигурно ще чета още повече.

# 13
  • Мнения: 2 199
Цитат
Снощи довърших за втори път "Хари Потър и стаята на тайните"
Shocked И аз и много ми харесват книгите от поредицата на Хари Потър, но имам само 2 другите са в електронен вид, книги чета и едва ли някой ден ще спра да чета...Но за съжаление повечето книги са ми свързани с професията  ooooh!
А сега почвам "Сняг" на Орхан Памук  Wink

# 14
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не, не смятам, че е отживелица. И не е вярно, че децата четат по-малко. Друг е въпросът, че няма какво да четат.
Последната книга, която си купих е:
.
Винаги чета няколко книги едновременно. И винаги имам книга в себе си, където и да отида. Никога не чета книги на компютъра, предпочитам книжното тяло.

Общи условия

Активация на акаунт