Варненски родители на близнаци и тризнаци,хайде на среща

  • 4 074
  • 34
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Да си направим и ние сбирка,да се запознаем лично и децата да си поиграят,даже имам идея и къде-Елитис,тъкмо на спокойствие да си поговорим,а децата на спокойствие да побеснеят(поне моите това правят там)

# 1
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
Идеята ми се вижда чудесна!!!
Още по- добре е в Гранда- в детския кът - доста широко е

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Не сме ходили там,пак ли е така заградено и има ли кой да гледа децата

# 3
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
Има заграден кът, има аниматорки, които се занимават с децата (при това е безплатно), няма батут, но има други занимавки вкл. и телевизор да гледат филмчета. А обстановката е много приятна- широко, топло (е, то още е топло де, но зимата...). Дори съм виждала родителите да си оставят децата там и да ходят на басейн, сауна и др.в комплекса

# 4
Добре де, ама де е таз среща, не че съм мама на близнаци и напирам да идвам

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Има заграден кът, има аниматорки, които се занимават с децата (при това е безплатно), няма батут, но има други занимавки вкл. и телевизор да гледат филмчета. А обстановката е много приятна- широко, топло (е, то още е топло де, но зимата...). Дори съм виждала родителите да си оставят децата там и да ходят на басейн, сауна и др.в комплекса
Вече не е безплатно - от понеделник до четв. е 2 лв, а в останалите дни 3. Деца до 3 год задължително с придрожител.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 552
Хайде на Елитис,че ми по-близко.
Ще следя темата да разбера какво сте решили

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Мястото винаги можем да го уточним,ама нещо желаещи няма,защо така.Ако имаш познати,с близнаци,които не влизат тук,покани и тях.

# 8
  • Мнения: 34
здравейте и от мен .майка съм на две момчета близнаци .ще ми бъде интересно да се организира такова събиране  и мисля че ще може да споделим много интересни неща около отглеждането и възпитанието на близнаците.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Здравей  bouquet,колко са големи твоите деца,дотук сме все майки на момчета Laughing

# 10
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
Моите слънчица са момче и момиче и са на 5 години

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Ето вече имаме девойка за разкош Flutter,ок момичета ако имате познати майчета с близнаци поканете и тях

# 12
  • Мнения: 34
ами моите са на осем години.казват се антон и божидар

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 037
До тук пет майки с по 2 деца Laughing,искате ли изчакаме още малко да се активизират и другите или направо да си уговаряме срещата

# 14
И аз искам Simple Smile имам 2 момчета, но са малки Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт