какво ще кажете ? на 28.10.07г. наблюдател на изборите

  • 4 929
  • 27
  •   1
Отговори
Здравейте , мами приятелка ми предложи да съм наблюдател в изборния ден за район Връбница.Набират доста хора и ако някой от вас иска може да ми пише на лични.   Hug

# 1
  • Варна
  • Мнения: 672
Вчера на мен ми предложиха за Варна, за ВМРО. Отказах на момента

# 2
  • Мнения: 1 520
Аз веднага се навивам, ама да беше за друг район.
Там само докато стигна и изборния ден ще мине.
Предпочитам да ми е познат района.

# 3
  • Мнения: 3 423
Аз ще ги наблюдавам от чужбина
и ще пия за свое здраве все пак.

# 4
  • Мнения: 2 013
Ако търсят за Триадица и плащат - ще наблюдавам. Аз съм си сеирджийка Laughing

# 5
  • Мнения: 4 435
Майка ми една година беше ходила и каза,че повече на такава глупост няма да се върже.От сутринта до вечерта по никое време,беше премръзнала и то за някакви смешни пари.Беше бясна на баба ми,зарди която всъщност тя отиде.Мене ако питате не си заслужава.Пък и сеир няма.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Баща ми и той е наблюдател, не знам от коя партия. 25лв за цял ден висене, но пък той е в болнични няколко месеца и има време бол за губене.

# 7
  • Мнения: 4 435
Точно така  25 лв беше.

# 8
  • Мнения: 1 187
ЕЕЕ във Варна обещават 50  Twisted Evil

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 838
даже 70  Peace

# 10
  • Мнения: 4 435


За какво?За да са наблюдатели или за да гласуват.Защото моя позната ходи с един от кандидат-кметовете на Варна и ония толкова плаща за да купува гласове?

# 11
през целия ден се гледа за евентуални нарушения за изборите. Заплаща се 30лв +10лв.за храна ,започва от 6.30 до 20.00 /присъства се на събирането на бюлетините

Последна редакция: пн, 22 окт 2007, 12:56 от dimitrova@ди

# 12
  • Мнения: 4 916
Има разлика между наблюдател и член на секционна комисия - във второто парите са фиксирани от държавата. Наблюдателите (застъпниците)  не са към комисиите и на тях партиите сами решават колко да им се плати, но пък и работата им не е толкова натоварена - отиват сутринта за един час за откриването на секцията, връщат се вечерта за броенето на бюлетините и това е  Peace

# 13
За целия ден став въпрос,но не си в комисията,а само наблюдател.

# 14
  • Мнения: 4 435
За целия ден став въпрос,но не си в комисията,а само наблюдател.


Ти реши ли дали ще ходиш?

Общи условия

Активация на акаунт