Много ми е интересно

  • 4 705
  • 95
  •   1
Отговори
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
да разбера какво влагате в понятието Кич ...Извинявайте, че ви занимавам с глупости точно в петък .... но наистина ще ми е интересно да разбера вашата дефиниция  ... кои конкретни предмети са кичозни и по- важното, защо ги смятате за такива  ...  newsm78

Това е темата...ще се радвам на всеки отговор

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 23 633
Ама кич в облеклото, кич в обзавеждането, кич някъде другаде...... Конкретизирай.
Ще дам пример в облеклото. Днес гледам две млади дами. Особено едната загледах. Блуза, плътно прилепнала на леопардови шарки. Дънки. Ботуши - на тигрови шарки. Ако беше минала само с ботушите или само с блузата щях да го преглътна, но комбинацията им е кич според мен.

# 2
  • Мнения: 738
Ми 80% от фолк тупалките Mr. Green
Иначе всеки предмет, който не се вписва в обстановката, стила и просто е в повече Peace

# 3
  • Мнения: 4 435
Наистина трябва да се конкретизираш.

# 4
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Ми 80% от фолк тупалките Mr. Green
Иначе всеки предмет, който не се вписва в обстановката, стила и просто е в повече Peace

 Peace

Подобно на Янтра за дрехите - леопардова пола и блуза на големи шарени цветя, с високи ботуши и всичко това гарнирано с гердан от огромни много шарени пластмасови мъниста, и с жълт колан с голяма червена тока  Sick Не кич ми не знам...

# 5
  • Мнения: 4 435
Изкуствените цветя са кич номер 1 за мене по къщите.

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Трябва нещо да е в такава голяма дисхармония с всичко останало, че няма начин да не го наречеш кич.
Кич има в много области, че даже и тук, във форума има кичозни юзърчета.

# 7
  • Мнения: 677
Кич е да харесваш Тодор Живков.

# 8
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Няма нужда от конкретизация .... темата е свободна...повече са ми интересни причините за това, нещо да бъде наречено КИЧ

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 23 633
Защото дрехата не се връзва с другите дрехи, примерно.

# 10
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Защото дрехата не се връзва с другите дрехи, примерно.

Малко по- широко ... как разбираш дали нещо се връзва с друго нещо?

Кич е да харесваш Тодор Живков.

а Слави  Трифонов newsm78

# 11
  • Мнения: 281
При толкова много кич около нас...материал колкото искаш!
Малко KITSCH от мен за запис http://storage.msn.com/x1pGg9EMswqL-_AEsQzZs-Bhg5j48cQhcy8vRYHPG … VmKihPO-2tp_-A-Og
По-късно Топ 10 Кич Simple Smile

# 12
  • Мнения: 738
При толкова много кич около нас...материал колкото искаш!
Малко KITSCH от мен за запис http://storage.msn.com/x1pGg9EMswqL-_AEsQzZs-Bhg5j48cQhcy8vRYHPG … VmKihPO-2tp_-A-Og
По-късно Топ 10 Кич Simple Smile

Ау да hahaha Или пък като дойде Баба Марта и наизскочат по сергиите пуловерчета на бяло и червено райе и мартеници-значки с лика на фолкаджийките Joy

# 13
  • Мнения: 293
Показност. Претенция.

Защото дрехата не се връзва с другите дрехи, примерно.

Това не е важно.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт