грижа за кожата след 25г.

  • 1 751
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
здравейте,
 Какво започнахте да ползвате на 25г? Някой казват,че трябва да се започне мазане на околоочния контур,шията както и ползване на нощен крем. Друга теория е ,че е още рано и така кожата ставала "ленива" и не се възпроизвеждала.. А лично ползвам лек хидратант за лице( с UV), и подхранващ крем за шия,мажа и около очите...но се чудя дали е правилно...Дали прекалявам или е малко...Simple Smile

# 1
  • Мнения: 776
Определено от 25 г. нататък трябва да се започне с крем против първи признаци на стареене както днвен, така и нощен. Околоочният контур трябва да е приоритетен не само на 25, ами и на 18 Mr. Green или поне по мое мнение. Четох някаде, че крем около очите трябва да започне да се ползва чак след 25 и останах изумена ooooh! #Crazy. Аз сигурно щях да се сбабичосам до това време, ако не ползвах такъв WhistlingЛекият хидратант на мен вече не ми върши работа. Просто чувствам, че не ми е достатъчен, пък и зимата трябва подхранващ крем. UV защитата в крема не е задължителна, ако ползваш фон дю тен с фактор. Поне аз така правя Wink След 25 трябва от време на време и серуми да се ползват като сезонна терапия.
Тази теория за "ленивата" кожа за първи път я чувам Embarassed Тя след 25 започва да изпитва затруднения да се "възпроизвежда", така че би трябвало с тези кремчета, дето се мацотим, да й помагаме да се възстановява, а не да вредим newsm78Ама кой знае?
Всичко, което правиш, е много правилно според мен  bouquet. Ако чувстваш, че лекият хидратант е достатъчен, продължавай с него, но според мен трябва да имаш поне нощен срешу 1 signs of aging Peace
Иначе си записвам да започна да обръщам повече внимание на шията, аз досега не съм го правила Embarassed Rolling EyesТи какъв подхранващ крем ползваш за тази част?

# 2
  • Мнения: 19 289
и мен ме интересува какъв подхранващ крем за шия ползваш?

# 3
  • Мнения: 146
за шията ми казаха, че имало специални кремове само за там,за да се забавят появите на "пръстените"(бръчките).Шията най-много издава възрастта на жената. Козметичката ми каза, че за да забавим стареенето там, трябва много мазане(с тези специални кремове, които още не съм търсила ) и по-малко слънце. Кремът, който ползвам не е купен, а направен от аптекарка (донесоха ми го от Германия), но вече свършва.За съжаление не знам какъв е, но е прекалено мазен за лице. Останал ми е крем на Doliva,  действа ми страхотно за шията и деколтето. Също слагам на регал подхранващия.След като родих ми е появиха така наречените пръстенчета и вече се мажа редовно-слагам и хидратираща маска 1 път седмично- лице и шия. КАто ми свършат кремчетата съм решила да потърся тези специални кремове за вата:)
 А за околоочния контур какво слагате? аз на ROC ползвам казаха ми че е лек за по-млада кожа..

# 4
  • Мнения: 19 289
аз слагам околоочния на Гарние.
за лицето не ползвам никаква anti-ageing козметика.мажа се с по-мазни кремове,защото след раждането кожата ми стана ужасно суха.

# 5
  • Мнения: 1 975
Заинтригувахте ме  Crazy след 1-2 месеца ставам на 25 и явно вече трябва да започна с мазотенето Rolling Eyes Мерси много за полезната информация Hug

Общи условия

Активация на акаунт