писна ми от тази мазна коса

  • 26 526
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 639
За да ми стои добре косата трябва да я мия всеки ден,иначе става мазна,без обем никаква коса Tired НО със сухи краища.
Моля препоръчайте ми нещо ефикасно или някоя хитрина Laughing

Последна редакция: сб, 20 окт 2007, 09:25 от gudza

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Може и да греша, обаче колкото по-често се мие косата, не се ли омазнява повече?

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Ако ти е дълга косата, пробвай така: мий я на три дни веднъж. Като почне да ти стои зле- връзвай на опашка, за да не личи.

# 3
  • Мнения: 3 611
И моята е маzна, ама иzдьржа около 4 дена.
Сьветвам те като слагаш балсам, да не слагаш в основата на косьма, а само по косата и вьрховете. Така ще се омаzни вьв всички случаи по_ бавно.
Освен това полzвай само шампоани и балсами zа маzна коса.
Аz лично сьм доволна от Пантен.
Но моята е от нормална кьм маzна...  (всьщност аz тьй сьм си я класифицирала  Grinning)
Полzвам балсама "zа обем" и сьм супер доволна.  Peace

# 4
  • Мнения: 177
Ако ти е дълга косата, пробвай така: мий я на три дни веднъж. Като почне да ти стои зле- връзвай на опашка, за да не личи.

Подкрепям! Така с времето косата ти ще привикне към новия режим.
Освен това препоръчвам да забравиш балсамите

# 5
  • Мнения: 19 284
в другата тема за мазна коса бяха препоръчали да се слага малко бебешка пудра в корените на косата,после се навеждаш и разресваш,за да падне излишната пудра.
може да пробваш и вода със захар.
ето темата:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=226486.msg5063345#msg5063345

# 6
  • Мнения: 4 496
Рене Фюртере имат добри предложения. Flutter
Но според тях няма суха кожа+мазна коса... newsm78
Дано намериш нещо за себе си!
http://www.re-art.net/hair_products.htm

Последна редакция: сб, 20 окт 2007, 01:53 от красим

# 7
  • Мнения: 5 362
Може и да греша, обаче колкото по-често се мие косата, не се ли омазнява повече?
И аз така знам.
Не я мий всеки ден.Сменяй често шампоаните-за мазна,за нормална коса-редувай ги.Прави си маски с хума.

# 8
  • Мнения: 305
Е не  мии всеки ден,но знаете ли как се издържа.И моята се омазнява и я мия през ден.Просто не мога да я търпя,когато е мазна.Все още не съм открила решение..но съм в процес на търсене  Laughing Laughing Laughing

# 9
  • Мнения: 994
Момичета, не съм лекар, но честото омазняване на коса си има някакво медицинско обяснение.На една моя приятелка и беше свързано с хормоните и след като пи някакви противозачатъчни всичко се нормализира. Според мен се допитайте до лекар  Peace

# 10
  • Мнения: 639
Косата ми е почти до кръста и е много грозно да видиш дълга мазна коса Sick
Опитвала съм се да не я мия и да си правя опашка,но ефекта е същия,балсам си слагам само на краищата(без него иначе немога да се разреша)
Рене Фюртере не съм ползвала,но може да пробвам Flutter
Това за захарта и водата Joy си правих бритона така в училище докато не разбрах че всички кухи и пчели за около мен #Crazy

# 11
  • Мнения: 104
и аз го имах този проблем и коментари като"не трябва просто да се мие толкова често ми звучаха прекалено банално', но си взех Елсев за нормална към омазняваща се коса.След употребата му видях че косата ми по-бавно се омазнява и така от миенето през ден сега я мия през 2-3 дена и изглежда много по-добре,самата ми коса стана по-хубава.знам че звучи прекалено лесно от друг човек но с точното средство миенето наистина може да се разреди   bouquet Wink

# 12
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
И аз имам мазни корени и сухи крайща. Пътувам, прах, цапа се.
Еми няма да стоя с мазна коса.
Мия я всеки ден.

# 13
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Допълвам: никакви гелове, никакви балсами, лакове.
И макар, че съм опитала какво ли не: няма спасение.
Така е при мен.

# 14
  • Мнения: 1 111
 Има една маска за коса на Биофарма, Хербажен-п/в косопад, мазни корени и сухи краища на косата.Можеш да я пробваш.Към серията има шампоан и ампули.

Общи условия

Активация на акаунт