брачна халка - традиция или по желание

  • 6 388
  • 81
  •   1
Отговори
  • Мнения: 297
Преди време съм се чудила на брачните халки - какво пък толкова им е специалното - просто халка, без никакви джаджи по нея, нищо по-различно, специално, асиметрично и т.н. Сега, обаче, когато съм омъжена от около две години, а живея на семейни начала повече от три години, си мисля, че тя наистина е нещо специално - дори ми харесва. Въпросът ми е към омъжените дами - омъжени от скоро, а също така и към тези, които са омъжени от много години - какво мислите за халките - харесват ли ви и това ли е причината да ги носите, или ги носите заради традицията - защото символизират това, че сте семейни и имате брак с еди-кой си човек /човекът до вас/?

# 1
  • Мнения: 27 524
Първа опция. Защото съм романтичка и защото съм се омъжила по любов. Защото вярвам в брака и уважението. Защото съм щастлива...  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 27
Харесва ми и ме кара да се чувствам по специален начин. Нямахме търпение с мъжа ми да си ги сложим. Заедно сме повече от 10 години, а сме женени от 5 месеца. Simple Smile)))))))))))))))

# 3
  • Мнения: 2 849
Имаме брак ,нямам халка . WinkИзбрах си пръстен ,който по нищо не подсказва ,че е халка .От месеци не нося нищо по ръцете ,това не означава неуважениее към половинката .

# 4
  • Мнения: 4 111
цял живот, защото ми харесва  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 296
За цял живот, защото ми харесва. Peace

# 6
  • Мнения: 332
 От 7г. се заедно ,а от 6г. сме женени и просто си ми харесва   Peace

# 7
  • Мнения: 1 672
цял живот , защото така ми харесва

# 8
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Аз не съм омъжена, но надявам се няма да е проблем да се включа в темата.Не нося халка, нося пръстените подарени ми от приятеля ми с преложенията за брак, които ми е правил.Нося ги, защото съм романтичка и защото ги харесвам и смятам да продължа да ги нося цял живот.Преди около 2 години, приятелят ми сам отиде и си купи халка.Носи си я постоянно и винаги при въпрос отговаря, че е женен...халката, доколкото си спомням, беше символ на безкрайност!

# 9
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

 Носих я 5 дни ConfusedСтрахно ме дразнят пръстени по ръцете, полудявам.

# 10
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
нося халката си с голямо удоволствие.не я носих само през бременността ,защото ми падаше.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 734
Нося си я и си я обичам GrinningРадвам се,че и съпругът ми си носи неговата.
П.П. Темата е за "Дом и семейство" Peace

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 523
И двамата с мъжа ми не си носим халките от 3-4 години (женени сме от 10). Аз не обичам да нося пръстени, дразнят ме. Той я свали защото му пречеше при работата и не искаше да я повреди.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 899
От сватбата не я бях сваляла, много си я обичам - все едно част от съпруга ми и любовта му е винаги с мен, когато не сме заедно.
По време на бременността и сега след раждането не я нося защото ми отесня  Embarassed , но като си върна старите килограми ще си я нося отново  Peace .

# 14
  • София
  • Мнения: 2 967
На мен ми харесва и си я нося Simple Smile  Не е традиционната халка, но пак е  халка и е интересна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт