Каква форма има крушата?

  • 3 286
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 663
Как се обяснява каква форма има крушата НА 3-ГОДИШНО ХЛАПЕ?
Вие сте!

# 1
  • Мнения: 3 405
Крушата прилича на капка.

Формата и е крушовидна (шегичка).

# 2
  • Мнения: X
Ако думите не ти стигат - обясняваш нагледно. Показваш му круша, истинска. Или рисуваш.
Аз вчера обяснявах какво е грип и отговарях на въпроси къде живее, какви са му краката и силно ли тича. И какво е това топче дето стиска децата в гърлото и ги прави да кашлят. Е т´ва вече не мога да го нарисувам, трябва да се обясни. Иначе - с крушата е лесно.

# 3
  • Мнения: 212
Формата и е крушовидна (шегичка).
Ами не е шегичка. Специално за крушата има измислена специална дума за форма и тя е "крушовидна". Това е. Крушата има крушовидна форма....

# 4
  • Мнения: 4 585

Крушата има форма на цица. Не. Някои цици имат форма на круша.
Трябва да му се покаже на детето.

# 5
  • Мнения: 3 405
Така е Борко, прав си, написах шегичка, понеже детето не знае що е крушовидна форма, трябва да му се обясни първо, за да свърже круша с крушовиден  Grinning

# 6
  • Мнения: 6 029
 Shocked

Леле. Каква драма. Отивам до пазара, купувам круши, показвам.

# 7
  • Мнения: 2 663
Знам, че ви бива да се подигравате, но нека поясня:
Това е една от задачите за дипломинаре за начален очител в университета и трябва да се обясни с думи.На моя позната и предстои явяване и ме попита за това, а аз реших да питам вас, защото бях сигурна, че ще излезе нещо оригинално.

# 8
  • Мнения: 6 029
Знам, че ви бива да се подигравате, но нека поясня:
Това е една от задачите за дипломинаре за начален очител в университета и трябва да се обясни с думи!
Анджелина, благодаря!

ако ти ще си този Очител, по-добре не се явявай на изпит.

# 9
  • Русе
  • Мнения: 2 354
дано този очител не учи децата ти  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 2 663
беше нарочно, но няма значение, очаквах малко по-друга реакция с намерение да стане весело
Благодаря
Няма какво да се обяснявам повече, само ще подчертая, че в семейството ми има стачкуващ...

Последна редакция: сб, 20 окт 2007, 12:09 от konstans

# 11
  • Мнения: 17 402
Ами тя щом е стигнала до дипломиране,  би трябвало сама да се справи. Вземам  една круша и показвам. ОТ там всичко, що наподобява круша има крушовидна форма. Така мисля аз

# 12
  • Мнения: 1 312
Ами вярно е,че има форма измислена точно заради крушата-крушовидна Peace.
Но пък не се сещам за нищо друго,което да ми прилича на круша освен капката Rolling Eyes
А крушката на лампата защо се казва така?
От формата на крушата ли идва?

# 13
  • Мнения: 17 402
Аз като се замисля, 3-годишното хлапе би разбрало и без обяснения. Или по- скоро на 3 години не е ли късно за такива?

# 14
  • София
  • Мнения: 168
И балони има с тази форма.
Аз живея на улица" Крушовски връх",може би затова моите деца  са виждали круши... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт