Това подсичане ли е или какво?

  • 603
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 752
Синът ми е на 16 дена и още му се бели кожата по тялото (за някои това може да звучи странно ако като мен не са се сблъсквали с такова нещо - с дъщеря ми нямаше такива 'проблеми'). Та до тук добре...мажем го с бебешко олио и всичко е ОК с изключение на сгъвките мезду крачетата и гениталиите. Там така се бели кожата, че мястото е почти бяло от мъртва кожа и ме е страх че скоро може да стане рана.
Ако някой се е блъсквал с такова нещо да каже как се е справил. Аз се чудя да слагам ли пудра на мястото или някакво кремче Thinking...страх ме е да не взема пък да възпаля мястото с разните му мазила Confused

# 1
  • Мнения: 1 672
ох защо най добре не се консултираш с лекар , аз на твое място бих го направила

# 2
  • Мнения: 296
С някакъв крем против подсичане може да мажеш по сгъвките. Аз ползвах на nivea, действа  и за по-бързо зарастване. И моето дете много се лющеше, по същия начин като при теб беше.

# 3
  • София
  • Мнения: 752
ох защо най добре не се консултираш с лекар , аз на твое място бих го направила

Ще се консултира разбира се, но искам да видя и при други дали е имало такова нещо...Просто още много неща ме учудват нищо че Дани ни е второ дете. С Ева с част от нещата не сме се сблъсквали

# 4
  • София
  • Мнения: 4 895
И моето бебе към 20-тия ден започна да се бели целия. Тялото мазах с млякото на Бюбхен, а за дупето ползвам кремчето на Пенатен и досега не се е подсичал изобщо. А беленето на кожата се изчисти за около седмица.

# 5
  • Русе
  • Мнения: 2 354
и дъщеря ми беше така (най-много се белеше по пристенцата на ръцете).
Педиатърката каза, че кожата се "адаптира" към външния свят  Rolling Eyes

# 6
миене само дерком фам като интимна хигиена(стажа и за бебета), после мазане с линола фет крем. До тук с подсичането. Това са продукти изцяло от природни сьставки. Питай в аптеката за тях. Страхотни са. Успех

# 7
  • Мнения: 284
Синът ми е на 16 дена и още му се бели кожата по тялото (за някои това може да звучи странно ако като мен не са се сблъсквали с такова нещо - с дъщеря ми нямаше такива 'проблеми'). Та до тук добре...мажем го с бебешко олио и всичко е ОК с изключение на сгъвките мезду крачетата и гениталиите. Там така се бели кожата, че мястото е почти бяло от мъртва кожа и ме е страх че скоро може да стане рана.
Ако някой се е блъсквал с такова нещо да каже как се е справил. Аз се чудя да слагам ли пудра на мястото или някакво кремче Thinking...страх ме е да не взема пък да възпаля мястото с разните му мазила Confused

Мажи пак с олио там на сгъвките,а на дупето слагай крем против подсичане! Peace

# 8
  • Мнения: 268
ох защо най добре не се консултираш с лекар , аз на твое място бих го направила
Thinking Peace

Общи условия

Активация на акаунт