Какво е мнението ви за Албена и Максим сега?

  • 3 061
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 377
Откакто се случи трагедията в Приморско от време на време все си мисля за този случай, за живота на Максим и Албена, за убитото момче, за момичето в кома. Дали медиите ни поднесоха истината, такава , каквато е? Защо се случи това с тъй обичните ни световни шампиони? Честно казано много ме боли за Максим, за двамата с Албена. Много им се възхищавах и въпреки случая не мога да спра да ги обичам. Толкова са красиви, млади и страстни, така ми се иска да продължат да ни радват на леда. Това, което им се случи може да се случи на всеки. Защо медийният интерес и хорската злоба са толкова големи към Максим, а към един зам.-министър, който също уби човек на пътя, всичко беше потулено и не само че не беше съден, а и продължава да е зам.-министър? Защо?

В същото време си казвам:"По дяволите, какви го мисля, та и аз имам син, ако му се случи това , което се случи на Петър? Да, но и ако му се случи това , което се случи на Максим - незнам?"
Много ми е тъжно. Иска ми се лентата да се върне назад и това да не се беше случило!
Българите винаги забравяме хубавото, което човек е направил и се вглеждаме само в лошото?

Обичах Албена и Максим и продължавам да ги обичам! Не мога да забравя щастието, което донесоха на цяла България и красотата също.

Вие как сте настроени към тях?

Вярно е също че и не повярвах много на последното изявление на Максим, малко скалъпено от адвокати ми се стори, но пък много ми се иска да е истина. Praynig Cry

# 1
  • Мнения: 2 013
Харесвах ги, продължавам да ги харесвам като спортисти, като двойка.
НО - НЕ МОЖЕШ ДА СИ ЛИЦА НА КАМПАНИЯТА СРЕЩУ ПИЯНИТЕ ШОФЬОРИ И САМ ДА КАРАШ ПИЛ, С ДИВАШКА СКОРОСТ ПО ОНЗИ ТЕСЕН, КРИВОЛИЧЕЩ ПЪТ.
Сори, колкото и да са ми били симпатични, в момента не симпатизирам на Максим. Всеки си носи последствията от действията. Пий, но не карай - по морето джиткат куп таксита!

# 2
  • Мнения: 728
Харесвах ги, продължавам да ги харесвам като спортисти, като двойка.
НО - НЕ МОЖЕШ ДА СИ ЛИЦА НА КАМПАНИЯТА СРЕЩУ ПИЯНИТЕ ШОФЬОРИ И САМ ДА КАРАШ ПИЛ, С ДИВАШКА СКОРОСТ ПО ОНЗИ ТЕСЕН, КРИВОЛИЧЕЩ ПЪТ.
Сори, колкото и да са ми били симпатични, в момента не симпатизирам на Максим. Всеки си носи последствията от действията. Пий, но не карай - по морето джиткат куп таксита!
Peace Peace Peace

# 3
  • Мнения: 3 459
НЕ МОЖЕШ ДА СИ ЛИЦА НА КАМПАНИЯТА СРЕЩУ ПИЯНИТЕ ШОФЬОРИ И САМ ДА КАРАШ ПИЛ, С ДИВАШКА СКОРОСТ ПО ОНЗИ ТЕСЕН, КРИВОЛИЧЕЩ ПЪТ.
Peace

# 4
  • Мнения: 1 277
НО - НЕ МОЖЕШ ДА СИ ЛИЦА НА КАМПАНИЯТА СРЕЩУ ПИЯНИТЕ ШОФЬОРИ И САМ ДА КАРАШ ПИЛ, С ДИВАШКА СКОРОСТ ПО ОНЗИ ТЕСЕН, КРИВОЛИЧЕЩ ПЪТ.

Точно. Съжалявам само Албена, близките на загиналото момче и момичето, което е в кома.

# 5
  • Мнения: 516
Като хиени на мърша налитате. Не разнищихте ли достатъчно тази трагедия?

# 6
  • София
  • Мнения: 5 604
НО - НЕ МОЖЕШ ДА СИ ЛИЦА НА КАМПАНИЯТА СРЕЩУ ПИЯНИТЕ ШОФЬОРИ И САМ ДА КАРАШ ПИЛ, С ДИВАШКА СКОРОСТ ПО ОНЗИ ТЕСЕН, КРИВОЛИЧЕЩ ПЪТ.

Точно. Съжалявам само Албена, близките на загиналото момче и момичето, което е в кома.
Да и аз!

# 7
  • Мнения: 77
мъчно ми е, че така стана и изпитвам състрадание и към роднините на убитото момче, и към максим и неговите близки. не мога да спра дая харесвам максим и албена, но не мога и да спра възмущението си, че се е качил да кара пил.

--сат

# 8
  • София
  • Мнения: 418
Това са нещата от живота. И навсякъде се случва. А Максим е звезда и за това ще го разнасят медиите. В САЩ звездите ги вкарват и в затвора за пияно шофиране. А тук има и трагична кончина.Все пак не е министър или политик и да се потули всичко.
Харесвам ги, но живота им показа, че е важно да мислиш какво правиш.

# 9
  • Мнения: 5 539
Когато си мисля за този случай, в главата ми се върти една дума: НЕЛЕПО. Случило се е нещо, което не е трябвало да се случва, ако животът играе по нашите правила.
Максим е от "добрите", а на добрите не се случват такива неща. Двамата с Албена бяха издигнати почти в ранг на национални герои и изведнъж - бум! Балонът се спука!
Този случай показа, че животът не е холивудско кино. Шофьорът-убиец не е мутрата, не е бандитът, не е деградиралият тип. Убиецът е миловидният рус младеж, галеникът на съдбата, народният любимец.
Но животът е по-голям от всички нас и следва своята невидима логика. И по тази логика точно Максим е трябвало да бъде на този завой и да се вреже в онези коли.
Не питам защо и не обвинявам. Всеки да си носи кръста. И Господ да ни пази да не се окажем от едната или от другата страна Praynig

# 10
  • Мнения: 1 002
кофти ми е за тях ,
максим си е едно пиянде , няма какво да се лъжем ,
но все пак ми е гадно за тях  ..

# 11
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Какво мисля за тях ли? Не знам, дали има значение.
Всичко вече е казано.

Стана ми неприятно само, че сега едва ли не иска да изкара и Албена виновна за случилото се- била го подложила на строга диета, та затова имал толкова много алкохол в кръвта.  А той, милият, дори бил забравил, че е пил- няколко глътки ракия.   ooooh!

# 12
  • Мнения: 4 435
Обичам ги,мъчно ми е за тях,за всичко ,което сега преживяват.Подкрепям ги.Има кой да го съди,не съм аз човека.Не казвам,че не е винове,напротив.Той трябва да си получи заслуженото,но не ми харесава цялото преекспониране на темата.

# 13
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Мнението си ми е същото- много симпатични, готини и талантливи млади хора . Но Максим трябва да получи заслуженото наказание за това, че е отнел живот.

# 14
  • Мнения: 274
Според мен случилото си е чисто човешко - грозно, гадно, неприятно, ужасно ... , но човешко! Максим е световен шампион, известна личност и т.н, но си е първо човек!
НО - НЕ МОЖЕШ ДА СИ ЛИЦА НА КАМПАНИЯТА СРЕЩУ ПИЯНИТЕ ШОФЬОРИ И САМ ДА КАРАШ ПИЛ, С ДИВАШКА СКОРОСТ ПО ОНЗИ ТЕСЕН, КРИВОЛИЧЕЩ ПЪТ.

МОЖЕ, МОЖЕ! Особено ако се загледате по-внимателно и не се съсредоточавате само в тази случка, ще намерите много подобни ситуации! Пак с известни, пак с богати, само дето не са прославили България, а примерно са я обрали. Не го оправдавам, просто разбирам, че е нещо, което може да се случи на всеки. Нека да си понесе наказанието! Ако се измъкне, с оглед на измъкналите се богати, известни и ПОЛИТИЦИ, мисля, че той е човека който най-много заслужава измъкване. Знам, че съжалява страшно много, бъдете сигурни, в това че с онова момче е умряла и част от Максим, че сигурно сънува кошмари и че не може да остане безразличен. Не съм му гледала интервютата, нормално е в такъв случай с известен човек голяма част от тях да са до обработени от адвокат или Пи АР.
Онзи ден и аз щях да блъсна човек - внимавах, не го исках, не се стремях към това, но МОЖЕШЕ да се случи, въпреки, че не бях пила!Ако го бях убила това щеше ли да ме оневини? Алкохола дава крила, явно той е бил прекалено самоуверен (пиян човек). Не вярвам, това да се отрази зле на кампанията - просто не съм видяла тя да има някакъв ефект изобщо ... Не мисля, че на българина такива кампании му действат както се очаква! Даже самата случка и резултата май повече ще ги стресне пиещите шофьори.
Обичам ги, харесвам ги, свалям им шапка за постигнатите с много труд успехи! Съжалявам, че това се случи, първо и най-вече, заради погубения живот и борещото се за живота си момиче и заради погубената им кариера от тук нататък!

Общи условия

Активация на акаунт