Били ли сте пациенти на д-р Галя Димитрова - очен лекар?

  • 12 438
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 967
Здравейте Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Били ли сте пациенти на д-р Галя Димитрова - очен лекар? Това ми е въпросът, защото забелязвам, че синът ми нещокриви очичките и съм притеснена. Една съседка много горещо ми я препоръча и натам съм се насочила.

# 1
  • София
  • Мнения: 9 517
Аз лично не, но племенницата ми като беше малка я водихме и снаха ми остана много доволна. И от други места съм чувала добро мнение за нея. Успех.

# 2
  • Мнения: 662
От отношението и в частния и кабинет съм доволна,но от МА не.
Аз лично ти препоръчвам Константинов от клиника Ден,попринцип Димитрова поставя точни диагнози,ама е една отнесена

Последна редакция: сб, 20 окт 2007, 18:26 от gudzy

# 3
  • София
  • Мнения: 2 967
Записах час за петък. Дано да стане, защото не знам колко ще даде да бъде прегледан. Обаче ме озадачи нещо друго: докторката приема само следобед и на въпросът ми няма ли по-ранен час, ми отговориха, че няма, ама...преглежда деца. ?!

# 4
  • София
  • Мнения: 2 967
Повдигам темата, защото искам до петък да събера повече мнения Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 5
  • sofia
  • Мнения: 405
Тя оперира синът ми преди 3г. и още от преди това сме само при нея.Аз съм много доволна.
На всеки 6м. сме на контролни прегледи при нея Peace!

# 6
  • София
  • Мнения: 2 967
Благодаря Sad
Да се надявам да съм се насочила правилно Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 217
В момента лекарката вече работи в Токуда.
С 2 ръце ти я препоръчвам. Laughing
На нас ни бяха дали час чак за края на месеца,но итдохме на платен прием.
Това лятото,а за часовете е така защото всеки месец в Токуда се прави график на смените.
А нашия проблем беше запушен слъзен канал.Показа масаж и детето се оправи за 2 седмици. Peace
А иначе д-р Топов ни каза,че е за операция.
Питай за всичко което те интересува,жената обяснява подробно и достъпно.
С една дума съм мноооооооооооооооооого доволна от нея.

# 8
  • Мнения: 190
Здравейте,
аз също съм доволна от Галя Димитрова и препоръчвам прегледа при нея, също и при д-р Попова в МА.  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 2 967
Ходихме вчера и аз останах доволна Simple Smile Simple Smile Simple Smile
За мое щастие му няма нищо на очите и прегледа беше много лек за детето Simple Smile Simple Smile Simple Smile
И аз вече я препоръчвам Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 10
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 725
В момента лекарката вече работи в Токуда.
С 2 ръце ти я препоръчвам. Laughing
На нас ни бяха дали час чак за края на месеца,но итдохме на платен прием.
Това лятото,а за часовете е така защото всеки месец в Токуда се прави график на смените.
А нашия проблем беше запушен слъзен канал.Показа масаж и детето се оправи за 2 седмици. Peace
А иначе д-р Топов ни каза,че е за операция.
Питай за всичко което те интересува,жената обяснява подробно и достъпно.
С една дума съм мноооооооооооооооооого доволна от нея.
Държа да отбележа, че д-р Галина Димитрова все още работи в МА. В Токуда е д-р Лиляна Димитрова да не се бъркат.

# 11
  • България
  • Мнения: 2 164
 Здравейте!
 Бихте ли ми дали нейни координати?

# 12
  • Мнения: 27
Здравейте Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Били ли сте пациенти на д-р Галя Димитрова - очен лекар? Това ми е въпросът, защото забелязвам, че синът ми нещокриви очичките и съм притеснена. Една съседка много горещо ми я препоръча и натам съм се насочила.
Здравейте,в момента ходим при д-р Димитрова.Имам дъщеричка на 3 месеца и педиатърката ни е препоръча.Има запушен слъзен канал.За сега нищо не мога да кажа.

Общи условия

Активация на акаунт