хомеопатичен пордукт за нервно дете

  • 30 431
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 274
Моля Ви ако знаете подходящ хомеопатичен пордукт и то безвреден предполагам ,за нервно и неспокойно дете на 3 г да ми кажете.

# 1
  • вкъщи
  • Мнения: 2 453
няма универсално хомеопати4но лекарство.трябв а да посетите класи4ески хомеопат и след обстпйно интервю той да определи кое е то4ното лекарство за твоето дете.на моето дете наистина хомеопатията помогна много .и в поведен4ески и в здравословен план.
успех

# 2
  • Мнения: 274
момичета очаквах повече отговори наистина ли не знаете нещо безобидно което мога да дам на детето си,спи си спокойно,но с мен се държи агресивно в чудо съм се видяла Sad

# 3
  • Мнения: 1 655
Наистина няма какво друго да ти се отговори. Прочети това. Няма безобидни хомеопатични лекарства...

# 4
  • Мнения: 668
Трябва ли непременно лечението да е хомеопатично?
Защо не пробвате с Баховите есенции - те наистина са безвредни?

# 5
  • Мнения: 4 414
за хомеопатията са ти отговорили...
ако детето е агресивно само към теб, може би проблемът ще се реши по друг начин и не са необходими лекарства. за всяка агресия си има причина. потърси я, коригирай поведението си и нещата ще потръгнат.
тук има консултация с психолог. можес да опишеш проблема и да получиш професионален съвет.

# 6
  • Мнения: 274
благодаря Ви момичета!  bouquet

# 7
  • Мнения: 1 029
здравей, exact22,моето дете имаше подобен проблем- всъщност беше се уплашила и вечер беше много неспокойна и не искаше да заспива. тогава ни изписаха сиропче киетют мисля 4е се казваше, хомеопатично е.за няколко дни нещата се оправиха.ще потърся листовката и ще ти дам повече инфо.

пп.детето ми беше на година и половина тогава,така че става и за малки деца, освен това не ни беше изписано от класически хомеопат и гледам че е доста разпространено в аптечната мрежа, значи един от основните продукти за "отстраняване ''на този  проблем

# 8
  • Мнения: 1 029
проверих Grinningказва се киетюд и е хомеопатичен сироп за теца- в случаи на нервност, леки нарушения на съня.Предписано ми е било да давам 2 пъти по 1 чаена лъжичка.ако те интересува ште ти кажа и съдържанието му

# 9
  • Мнения: 1 655
Няма ли да спрете да си препоръчвате хомеопатични лекарства и бози! Разберете, че е опасно!

# 10
  • Мнения: 698
Минал е месец и може би майката е предприела нещо, но в случай, че не е - има много хомеопатични, Безвредни лекарства, но най-добре да ги изпише лекар - не защото ще навредят, а защото можем само да гадаем какъв е конкретният случай. Подробностите ще насочат хомеопата към точното лекарство. Дотогава, абсолютно безвредно - може да дава вечер преди лягане на детето си 5 дражета Chamomila vulgaris 15CH на Боарон. То е на основата на лайка, смятам, не се боите от лайката. Въпросът е - повтарям - че не се знае дали ще е достатъчно за конкретния случай. Често се използва, когато на детето му растат зъбки и е нервно. Но аз не бих била спокойна, ако детето ми на 3 години е така нервно и при всички положения бих се консултирала с лекар.

# 11
  • Мнения: 4 414
Дотогава, абсолютно безвредно - може да дава вечер преди лягане на детето си 5 дражета Chamomila vulgaris 15CH на Боарон. То е на основата на лайка, смятам, не се боите от лайката. Въпросът е - повтарям - че не се знае дали ще е достатъчно за конкретния случай.
първо - има деца, алергични към лайка, ...така, че е основателно някой да се бои от лайка...по принцип
второ - от това изказване става ясно, че понятие си нямаш как действа хомеопатията. Chamomila vulgaris има доста широка картина, в която има и доста други неща, освен болки при зъбонинкнене и нервност...да не говорим, че от нервност до нервност има огромна разлика. даването на Chamomila vulgaris според един единствен симптом може да доведе до доказване на лекарството и тогава майката ще се чуди от къде са и дошли още един куп проблеми, които детето преди това не е имало.
Едно лекарство, когато е точно определено, е напълно достатъчно да реши проблема.
Няма безвредно лечение! Безразборното даване на хомеопатични лекарства е хазарт, който не си заслужава риска.
Светла си е направила труда да пусне цяла тема с разяснения относно принципите на хомеопатията - прочетете я, преди да решите да се лекувате по този начин.

# 12
  • Мнения: 1 559
Дотогава, абсолютно безвредно - може да дава вечер преди лягане на детето си 5 дражета Chamomila vulgaris 15CH на Боарон. То е на основата на лайка, смятам, не се боите от лайката. Въпросът е - повтарям - че не се знае дали ще е достатъчно за конкретния случай.

Стига вече с това "абсолютно безвредно"! 
Агнешка е права, че има деца (а и възрастни), които са алергични към лайката. Друг е въпросът, че в потенцията, която препоръчвате (по незнайни причини защо точно нея), не е останала нито една молекула от изходната субстанция (лайката, от която призовавате да не се боим). Въпросът далеееч не опира само в това дали лечението ще е "достатъчно за конкретния случай" -то ще е достатъчно, ако предписаното лекарство покрива цялостната картина на случая в определения момент. Няма как да се направи адекватно предписание по откъслечната информация, която майката предоставя по интернет!

exact22, ако имате желание да лекувате детето си с хомеопатия, обърнете се към хомеопат. Предложението на honey13 също ми изглежда добър вариант.

Общи условия

Активация на акаунт