Хубави кожения якета в София

  • 8 443
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 936
Имате ли представа къде могат да се намерят хубави и качествени кожени якета в София?
В МОЛ-а и в Сити център-а примерно има няколко модела, няма голямо разнообразие, а и като модели не ни допадат /търсим мъжко яке/.
Гледахме по Пиротска, но там във всички магазини якетата са едни и същи, грозни модели, а и не много качествени...
Готови сме да платим повече, но якето да си заслужава.
Къде да търсим?  newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 8 272
Под колоните с/у Гарибалди, РИЧИ, цени не мога да кажа пазарувала съм преди години от тях

# 2
  • Мнения: 1 883
Под колоните с/у Гарибалди, РИЧИ, цени не мога да кажа пазарувала съм преди години от тях
Ейййй взе ми буквите от клавиатурата. И ние само от там се снабдяваме с качествени якенца  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 4 397
И ние утре ще обикаляме за кожени якете, ще събирам инфо. Макар, че аз си харесах едно в ТОМ ТЕЙЛАР ама беше кафяво, а ми се иска черно. А мъж ми иска нещо по спортно, а повчето модели са едни  Sick изключвам Малборо, защото там са по 2000лв. но пък са много добри  Peace  ние мислим да се класираме поне до 1000лв.

# 4
  • Мнения: 293
Има един магазин на Солунска на фирмата Рокедс.Имат интересни неща.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 936
Благодаря на всички за отговорите  bouquet
Ще ходим в РИЧИ, днес беше затворено. Дано да харесаме нещо от там Simple Smile

# 6
# 7
  • Мнения: 491
Вчера купухме кожено яке от Денил. Произвеждат ги в Германия и имаше хубави модели. Казаха,че чакат зареждане.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 397
Къде има магазин на Ричи, и сайт имат ли защото ми се върти нещо в главата  newsm78
Мъж ми си купи яке от МОЛА, спортно моделче много хубаво ама аз нищо не харесах и ще продължа с обикалянето  Whistling

Последна редакция: пн, 22 окт 2007, 23:36 от kimba77

# 9
  • Мнения: 857
Има хубави и в Пош под колоните на Батемберг

# 10
  • Мнения: 1 180
На "Графа", срещу пазарчето, по-точно срещу "Бициани" /ако го има все още това "Бициани"/ - купувала съм си от там черно кожено сако, а миналата зима и едно кожухче.

# 11
  • Мнения: 1 322
Аз търся черно дамско късо сако. Силно вталено. Ако някой може да помогне?

# 12
  • Мнения: 1 371
Аз търся черно дамско късо сако. Силно вталено. Ако някой може да помогне?

Виж в магазина на Рокедс на Солунска. Там винаги има много готини, красиви модели.

Общи условия

Активация на акаунт