Къде в София водите малките си деца си на фризъор?

  • 426
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 129
Моето е момченце на 2 г. Досега само съм му подстригвала бритона отпред, за да не влиза в очите. Иначе е със страхотна светла къдрава косичка и досега си го държахме така, но вече е време за основно подстригване и понеже с тази коса е малко сложно да се справя сама, ще го водим на фризъор. Моля майките, които са си водили малките деца (бебета) на фризьор да споделят как е минало. Има ли случайно някои специализирани салони, където подстригват деца. Случвало ли ви се е някъде да ви откажат да го приемат, защото ги е страх да подстрижат такъв мъник.
Ако се сещате за някой салон, от който сте били доволни, моля кажете.

Разбира се, въпросът е към майки, които са водили детето на фризъор, ясно ми е, че има много майки, които се оправят сами   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 2 686
Света Троица устройва ли те? Водя сина ми от 9-месечен в едно квартално салонче (намира се на централен булевард, де), но съм страшно доволна от фризьорката и от отношението. И много важно, че машинката й е от хубавите - безжична и тиха, че старите бръмчащи могат да стреснат детето. Отначало тя му показва машинката, прави я на самолет, вика бррр, после я пуска, пак така и накрая почва да го постригва и е много бърза - за една минута е готова. После само с ножичката няколко кръцвания за дооформяне и бретона и готово. Сина ми е много щастлив, като ходим там, защото му дават разни страхотни съкровища за разглеждане (четчици, кутийки и прочие  Laughing). Ако искаш ще ти дам координати на лични.

Общи условия

Активация на акаунт