Крусти по главата

  • 10 947
  • 43
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 315
Как се справихте с крустите по главата на вашето бебче?Ние пробвахме с преварено олио,но като чели крустите се увеличиха.После я мазах със зехтин и се поизчисти,но след няколко дни пак се появиха и стават все по упорити.С какво да я мажа?

# 1
  • Мнения: 564
 Ние ползвахме Стелакер на Мустела, но си трябва постоянство, а не един ден мажеш, друг не Wink

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 519
От 8 ден  миех главата на дъщеря ми с пяната за новородени на Мустела-дъщеря ми е нямала крусти Peace
Аз,зехтини,олио,мазнини разни не слагам на детето си-лично мнение Peace

# 3
  • Мнения: 8 585
Интересно ми е да споделите след какво (или от какво) забелязахте появата им?
Тоест, връзка (възможна) с какво виждате?

# 4
  • Мнения: 5 393
Иво все още има малко.С нищо специално не съм го мазала.Когато му мия косата, я реша с мека четка и постепенно падат.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Аз след няколко мазания със зехтин установих,че след баня когато са омекнали се махат най-лесно.

# 6
  • Мнения: 27 524
Не съм мазала. По време на банята накисвах с топла вода и после търках с бебешката четка за коса. Всичко падна от два пъти  Peace
Мазането по косата с мазнотии е гадно  Stop

# 7
  • Мнения: 8 585
"...бебешката четка за коса"
снимка? четки разни ... Wink
Как става практически "кисненето"?

# 8
  • Мнения: 5 393
"...бебешката четка за коса"
снимка? четки разни ... Wink




Това в дясно е бебешка четка за коса.

# 9
  • Мнения: 1 883
Интересно ми е да споделите след какво (или от какво) забелязахте появата им?
Тоест, връзка (възможна) с какво виждате?
От водата е според мен , тоест не изсъхва веднага и се овлажнява главата ... оххх каква глупост написах ooooh!

# 10
  • Мнения: 814
Ние ползвахме Стелакер на Мустела, но си трябва постоянство, а не един ден мажеш, друг не Wink
  Peace И ние ползваме Стелакер+пяната за крустички на Мустела.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз като се замислям не откривам връзка на крустите на сина ми с нищо друго newsm78 Не съм му въвеждала никакви храни по онова време-беше си само на мляко, не сменям козметика, шампоани и т.н.
Премахнах ги със Стелакер много бързо.

# 12
  • София
  • Мнения: 315
Крустите се появиха заедно с еди пъпчици по лицето,които обхванаха и гушката,а кожата стана много зачервена и суха.След консултация с лекар се оказа атопичен дерматит получен от алергия към протеина на кравето мляко.Тъй като малката е на смесено хранене мен ме сложиха на диета и сменихме добавката.Дали двете неща са свързани newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 315
Относно четкането след баня-да,крустите падаха,но после пак се появяваха. SadМоже би наистина има връзка с алергията Thinking

# 14
  • Мнения: 8 585
Крустите се появиха заедно с еди пъпчици по лицето,които обхванаха и гушката,а кожата стана много зачервена и суха.След консултация с лекар се оказа атопичен дерматит получен от алергия към протеина на кравето мляко.Тъй като малката е на смесено хранене мен ме сложиха на диета и сменихме добавката.Дали двете неща са свързани newsm78
АД НЕ Е алергично заболяване...

Общи условия

Активация на акаунт