БРОНХИТ

  • 826
  • 9
  •   1
Отговори
Бях на лекар,преслуса ме,каза 4е имам малко бронхит.Изписа ми АУГУМЕНТИН,имах една страна каслица, от време на време,без температура,със силни хрипове в гърдите.Днес е трети ден,откак взимам антибиотика,каслицата по4ти из4езна,но от време на време имам осте хрипове,които ме притесняват.Не знам дали да направя снимка.Много е досадно,някои да ми даде някакъв съвет,благодаря ви.

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Бях на лекар,преслуса ме,каза 4е имам малко бронхит...

ама вЕрно ли точно така каза?  Thinking

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Изпий си антибиотика, както ти е предписала лекарката /5 или 7 дни/, пък ако не почувстваш подобрение си направи снимка. Бронхита /особено, ако е "малко"  Wink/, би трябвало да се излекува с тези лекарства. Скорошно оздравяване!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 546
Прави си инхалации със сода и лайка. Помагат доста при такива случаи. Peace
Ама това с "малко бронхит" и мен ме разби. hahaha

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Малко бронхит  smile3506 Според мен си пий АБ 7 дни и ако не се чувстваш добре иди да те прегледат отново.

# 5
То4но така ми каза,имас малко бронхит Simple Smile,и аз се по4удих.ОХ,тази ве4ер пак каслям,2 дена бях добре и пак,имам 4увство,4е е алерги4на.След половин 4ас минава,из4езва,като криза е.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Пожелавам ти бързо оздравяване миличка.  Hug

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И аз изкарах Бронхит.Пих 7 дена антибиотик.Кашлицата ми намаля чак на 5я ден,но още си ме мъчи от време на време/антибиотика свърши преди 4 дни/.Лекарката ми каза,че кашлицата по-бавно ще отшуми.Би трябвало към 5-6я ден от лечението пак да отидеш да те преслушат.

# 8
Благодаряви много са отговорите, утре сте ходя да ме преслуса пак.
Марго71,каква бесе твоита каслиза ,моята е суха, и е само ве4ер и сутрин,продължава по един 4ас и после отсумява,с малки хрип4ета.
Незнам ,дъщеря ми е алерги4на е като запо4не да касля,е същата като мойта.
Моми4ета желая жи приятен неделен ден.  bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 1 546
Преди да кажеш за дъщеря ти щях да ти кажа, че като я описваш така ми прилича повече на алергична кашлица. Характерна е тази сутрешна кашлица. Синът ми е така. По мое мнение се посъветвай нещо  противоалергично да ти изпишат.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт