Как се справяте със зачервените очи...!?

  • 15 934
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 309
Веднъж попаднах на налудничава според мен статия,че за да "избистрим погледа" са нужни 1-2 капки лимонов сок в окото ShockedТова ме шокира,но все пак бих искала да питам - чували ли сте подобно нещо!?
Звучи ми малко,като натриването на новородени със сол,но да питам!

Всъщност има ли "лек"? Thinking

# 1
  • София
  • Мнения: 4 736
Това с лимона не бих го пробвала! Въобще имам някаква фобия от неща, които се капват в окото и ме  естрах от разни капки и т.н. Иначе знам, че някои си капват Визин или нещо подобно, ама дали става против зачервяване идея нямам.
Аз май хич не ти помогнах ама карай ..  Crazy

# 2
  • Мнения: 2 229
За лимона и аз съм чувала, но не мерси, достатъчно си бъркам в очите, че и лимони. #Crazy
Визин не знам доколко помага, общо взето като са ми зачервени чакам да ми минат за няколко часа. Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 2 309
Също така съм забелязала,че е червена само откритата част на окото.Като погледна надолу,скритата под клепача част е без зачервяване...  Rolling Eyes
Освен да се престраша и да пробвам Thinking

# 4
  • Мнения: 867
Знам борова вода, но не капане а да се промиват. Също изкуствена сълза или кърпички за почистване. Но лимон за първи път чувам.

# 5
  • Мнения: 776
За лимона и аз за първи път чувам Crazy, не бих пробвала определено ooooh!. Аз, като са ми зачервени очите, слагам капки за изкуствени сълзи и определено има някакъв ефект, макар и недостатъчен!

# 6
  • Мнения: 624
Аз също за първи път чувам за лимона,никога не бих пробвала Naughty

# 7
  • Русе
  • Мнения: 2 354
не съм чувала за капки лимон, но съм пробвала с Визин  Peace

# 8
  • Мнения: 2 047
  Зависи от какво са зачервени - ако е  от тв и компютър - давам си почивка. Ако е от лещите - слагам изкуствени сълзи, само че на Алкон. И за Визин съм чувала добри отзиви. Лошото е, че се ползват 20-30 дни от отваряне на опаковката, а такова зачервяване ми се случва 2-3 пъти в месеца и не ми излизат много сметките.  Laughing
  Ледчета и пакетчета чай много помагат, веднага успокояват.
  И другото  е сън.

# 9
  • София
  • Мнения: 518
Пакетчета чай от лайка

# 10
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
С Визин се справям отлично със зачервени очи. За лимона  Shocked

# 11
  • Мнения: 4 435
Визин.Друго от сорта на лимон и т.н. не бих пробвала. Naughty

# 12
  • Мнения: 138
Туй с лимона е голяма тъпотия .. нали  съдържа  киселина ,която още повече ще раздразни очите ...

# 13
  • София
  • Мнения: 518
Визин Peace

# 14

Общи условия

Активация на акаунт