За дрехи втора употреба?

  • 10 478
  • 108
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
Привет,само искам да ви питам какво ви е мнението ви за дрехите втора употреба,и бихте ли купили такива дрехи на децата си?

# 1
  • Мнения: 7 718
Пусни търсачката, има много такива теми. Laughing

# 2
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Не,не бих купила на децата си такива дрехи и дано не ми се налага.Не мога да преодолея мисълта,че са носени от някой,гнус ме е,въпреки че ги третират с препарати.Виж ако са от близък човек или дете бих ги взела.

# 3
  • Мнения: 146
да взимал;а съм и бих казала че ако попаднеш на добра стока са мн по-качествени от много други дрехи Peace

# 4
  • Мнения: 386
мисля, че след като и м.малеева ни агитира да купуваме от еко-съображения дрехи втора употреба, вече няма какво да ме изненада  Laughing  та по тоя повод като минавах покрай един секънд хенд попаднах на прилична блуза от био-памук и въпреки че не умирах по нея си я купих - така бях двойно еко. а. купувам био-памук и б. от секънд хенд   ukliam1

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 942
За мен съм купувала доста, за детето не. Гадно ми изглежда, не че не носи китайски боклуци, ама това е друга тема.

# 6
  • Мнения: 9 865
По-добре старо, но качествено (като няма възможност за ново), отколкото китайджосите в ярки цветове, от които се обриват децата... а и самите дрехи претърпяват бърз саморазпад. Нямам предразсъдъци.

# 7
  • Мнения: 2 593
Купувам такива дрехи,защото съм пълна и рядко се побирам в готова конфекция PeaceВярно,има  боклуци ,но пък се намират и страхотни попадения.

# 8
  • Мнения: 186
Купувала съм и съм доволна ог гях.Обикновенно качеството им е много по добро от някой наши стоки.Вземала съм и на децата .Има много хубави неща,но трябва късмет,за да попаднеш на такива.Случвало ми се е да си купя чисто нови дрехи-с етикетите.Не ми се случва често ,но има дрехи ,които си заслужава да купиш от там.Имам познати,които се обличат от там,нищо,че могат да си позволят  да си пазаруват от бутици и като ги видиш по нищо не можеш да разбереш ,че са с дрехи втора употреба.

# 9
Не,не бих купила на децата си такива дрехи и дано не ми се налага.Не мога да преодолея мисълта,че са носени от някой,гнус ме е,въпреки че ги третират с препарати.Виж ако са от близък човек или дете бих ги взела.

Аз съм на същото мнение. Мисълта, че са носени от други хора направо ме влудява.

# 10
  • Мнения: 157
Нямам предразсъдъци.Има гомеми попадения.

# 11
  • Мнения: 22 344
Аз лично никога не съм можела да си намеря нещо интересно там, но майка ми ми е купувала някой неща. 1-2поли и рокли. Мога да кажа, че качеството им е страхотно и с кеф ги носех.
Леля ми, която има ателие също си купува неща от там, но разбира се си ги преправя. Никога не мога да позная някоя дреха дали е ново ушите, или е купена от там и преправена. )

# 12
  • Мнения: 2 047
   За детето не бих купила, но когато бях бременна имах няколко попадения от там. И то пак защото в другите магазини освен боклуци или неадекватно ушити дрехи за бременни не видях - то бяха някакви брезентови грубиянски туники, едни грозни платове и т.н.

# 13
# 14
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
ССФ не пазарува от такива магазини Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт