Как да почистя ФДТ от кожа?

  • 598
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 289
Бутнах си без да искам фон дьо тена,падна,счупи се и ми изпръска новите ботуши,всъщност само единия.С какво ли не пробвах да го изчистя,обаче петната си стоят и не се махат изобщо.Кажете моля ви с какво да го почистя,ако на някой му се е случвало,че е много грозно.Кожата е черна и малко лъскава,ако е от някакво значение. Rolling Eyes

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Аз редовно си цапам "попската" яка на черното  кожено яке с ФДТ от лицето си.

Веднъж го чистих с мокра кърпичка - това имах под ръка тогава. Не са оставали петна...

# 2
  • София
  • Мнения: 5 289
Да и на мен ми се цапа яката,обаче с мокри кърпи нищо не става,имам чувството че още повече се замазва.Айде бе никой ли не му се е случвало,май трябва да питам в Красива мама. newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 4 005
Защо не опиташ с тоалетно мляко? То си е за почистване на ФДТ от кожа newsm78. А и имам спомен , че преди години препоръчваха да се почистват кожени чанти с такова.

# 4
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Да и на мен ми се цапа яката,обаче с мокри кърпи нищо не става,имам чувството че още повече се замазва.Айде бе никой ли не му се е случвало,май трябва да питам в Красива мама. newsm78
Миии точно такъв проблем нямам, но и на мен ми се цапа яката на черното кожено яке и се чудех с какво да я изчистя, ще пробвам с мокра кърпичка, Киса   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт