Красива като от списание?

  • 2 437
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 161
Намерих интересна статия за "истинските' жени и как се променят, когато минат през 'професионална' обработка на външността в сп. Ева:
http://eva.bg/specialen_reportaj/e1130.html
 И понеже за много от нас не остава много време да се грижим за външния си вид, докато тичаме по детските площадки, поне да се успокоим, че не сме сами.
Пък може би поне един професионален фотосеанс ще се сетят да ни подарят за поредната годишнина?  Wink

# 1
  • Мнения: 411
Направо нямам думи, та между преди и сега няма почти никаква прилика. А-а-а-а това го правят в тези списания за да можем да се чустваме не достатъчно красиви според мен и да използаме повече козметични процедури които са предложени.
Аз лично нямам нищо против но стига някои многократно да ми прави подарък за добра поддръжка и ослепителен вид.

# 2
  • Мнения: 2 332
О, дай Боже! Но определено е добре да им се "намекне" за какво става въпрос, да не вземат да объркат подаръка... Wink. Те, милите, не се сещат много за такива процедури - може би защото на тях самите не им се налага да ги правят?  Thinking

# 3
  • София
  • Мнения: 5 826
Не ми харесва, изглежда много изкуствено. Освен това подлъгват младите момичета и тийнейджърките да се подлагат на зверски процедури, за да изглеждат така или поне да се опитват.

# 4
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
А-у-у-у,и аз искам!!! #Milti

# 5
  • Мнения: 928
Цитат на: zlatina_t
Не ми харесва, изглежда много изкуствено. Освен това подлъгват младите момичета и тийнейджърките да се подлагат на зверски процедури, за да изглеждат така или поне да се опитват.
Защо пък зверски процедури,та това са компютърни ефекти и в края на краищата-всяка уважаваща себе си жена, би направила  всичко(което е по възможностите й),за да изглежда добре,както и да поддържа външния си вид,независимо от годините си. Wink

# 6
  • Мнения: 266
Наистина невероятно преобразяване, само нещо с очите не са го докарали.......определено си личи че не са техните  Twisted Evil

Иначе и аз няма да откажа на нещо подобно  Grinning

# 7
  • Мнения: 3 153
Photo shop-a цена няма! От дзвер прави Убавица:)

# 8
  • София
  • Мнения: 10 291
Мен пък не ми хареса... то резултата няма нищо общо с оригинала...  не вярвам да преправят, чак толкоз моделките, нали ги виждаш и на живо... то е ясно, че Photoshopa играе яко но тук са попрекалили с промяната....
А и няма какво да се залъгваме, топ-моделите са си топ(с малки изключения) все пак това им е работата  Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 4 423
Цитат на: ljuboznatelna
А-у-у-у,и аз искам!!! #Milti
И АЗ ИСКАМ! Cry

# 10
  • Мнения: 2 596
Да бе да, въпрос или на компютърна обработка или просто фотографа добре си е свършил работата.

# 11
  • Мнения: 998
Оххх много добре изглеждат! Когато карах гримьорския курс учителката ми която е около 40 годишна и има ужасна кожа, ни накара преди да ни даде дипломите, да я гримираме така, че да изглежда на 25! трябва да ви кажа, че с малко повече грим и старание, изглеждаше наистина много добре. Представям си ако я беше снимал тогава професионален фотограф сигурно никой нямаше да й даде годините!!

# 12
  • Мнения: 1 264
Цитат на: bubolina
Цитат на: ljuboznatelna
А-у-у-у,и аз искам!!! #Milti
И АЗ ИСКАМ! Cry

и аз Embarassed

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Аз  пък не искам!    
За 15 мин. мога сама да се направя на красавица!  Wink  
иначе съм само симпатична   #Silly

# 14
  • София
  • Мнения: 18 679
Не мене са ми правили веднъж преди години професионални снимки за една реклама.Нямам НИЩО ОБЩО със себе си Imp

Общи условия

Активация на акаунт