кога разредихте храненията от 6 на 5

  • 1 110
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 354
Мами споделете кога разредихте хрананенията на вашите бебчета, ние сме на 4м.и 6 дни, на кърма сме по 200мл. на хранене.

# 1
  • Мнения: 1 367
Още не сме.Момчето ми е почти на 9 месеца.Не че ти се бъркам,ама 200 мл не е ли множко за вашата възраст?Ние сега ядем по толкова и сме почти 2 кг над нормата.Е,и 3 см отгоре де...

# 2
  • Мнения: 605
И на двете около третия месец - те сами си ги разредиха  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 367
Е и аз чакам сам да си ги радреди,ама няма и няма....Нощем пробвам да давам чайче.Понякога пие по малко и заспива,но друг път пие и почва да плаче.Като дам млякото заспива още на шишето.Еми ще чакам,няма как.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 149
И аз се чудих как ще стане тая работа, когато педиатърката ми каза да храня по 5 пъти на ден в началото на 4-я месец. Опитах две вечери да давам вода вместо мляко и резултата беше...... писъци. След няколко дни сама започна да ги разрежда. А за количеството, и аз мисля, че е много. Вики пие по 150мл на хранене.

# 5
  • Мнения: 354
знам че е много ама иска и пищи ако му вземе шишето, цедя се и изцеждам винаги повече че имахме случай и по 230-250мл та и отгоре

# 6
  • Мнения: 208
още не сме и в момента ядм по 200 гр.на прием.Но на вашите месеци с тези грамове нямали опасност да се получи разширен стомах? и аз не съм го ограничамала , но чак пък толкова

# 7
  • Мнения: 331
Бебка сама се отказа преди около седмица. Само на АМ сме. Обикновено пие по 100 мл на хранене, рядко по 120 - аз пък се притеснявам да не е малко, ама като не ще повече детето... Същото е и ако иска повече - щом си иска, значи е гладно, малко ми е трудно да си представя да я държа гладна в тази ситуация... Още повече, щом яде по 6 пъти на ден... Как се движите с килограмите?

# 8
  • Мнения: 169
На 5 хранения сме от 6-ия месец, преди това не можех да я науча ,а и бяхме още на кърма Crazy

# 9
  • София
  • Мнения: 1 423
Не съм ги разредила аз, а бебчо сам го направи  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 4 585
Не съм ги разредила аз, а бебчо сам го направи  Peace

И при нас стана така около четвъртия месец.

# 11
  • Мнения: 26
В началото на 4 месец. Бебето само си подсказва кога е време да мине на 5 хранения, аз не бих настоявала, ако то не иска.

# 12
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
От известно време Емма е на 5 хранения.   Crazy Просто сутрин поспива до към 10-11ч и няма начин да яде повече.

# 13
  • Мнения: 208
Здравей,
На 6 м. детето ми беше вече с 5 хранения на ден,като тя също е на кърма.От 7 месец вече сме на 4 хранения.
Естествено всичко зависи от самото дете, то самото ще ти подскаже, но и аз мисля че 200 мл. мляко са доста множко. Моето дете приема около 160-170мл. на хранене като имай в предвид че сме на 7,5м.

# 14
  • Мнения: 814
 Има дни в които правим по 5 хранения, има и дни в които правим по 6 хранения. Правя по 120мл., но почти нигога не си го изяждаме (на АМ сме)

Общи условия

Активация на акаунт