Размяна на коледни картички

  • 30 150
  • 638
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 365
Здравейте, миналата година за ръв път си размених картички за Коледа и НГ с много съфорумки от различни страни. Беше красиво рпеживяване.  smile3523 Не видях пусната такава тема тази година, затова аз ви подсещам доста отрано, защото картичките пътуват дъъъълго и продължително:) Хайде, давайте адресите и да се радваме взаимно. Аз съм от София, но си мисля, е никой не би отказал хубаво пожелание за Коледа от непезнат, пък бил той и от България:)

# 1
  • Мнения: 7 914
и аз това си мислех от няколко дена насам.... Party Party Party

# 2
  • Мнения: 4 700
Добра идея. А тук в таzи тема ли Ще си оставяме адресите?  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 1 959
И аз си го мислих но предположих че е още рано.Да си разменим адресите на ЛС мисля е по добре.Аз имам на доста от момичетата от миналата година само трябва да проверя дали не са се приместили. Peace

# 4
  • Мнения: 652
Намесвам се непоканена в този форум, но и аз имах подобна идея. Ще се радвам да ме приемете като участник Grinning

# 5
  • Мнения: 1 959
Намесвам се непоканена в този форум, но и аз имах подобна идея. Ще се радвам да ме приемете като участник Grinning
Давай адреса си на лични и нямаш грижи Peace

# 6
  • Мнения: 1 062
Приемате ли и желаещи от север?

# 7
  • Мнения: 4 700
Който иска картичка да ми пусна адреса си на лични.  Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 365
Много се радвам, че идеята ви харесва:)
Предполагам, че е добре да обменяме адресите си на лични... миналата година нямаше проблеми, да се надявам, че и тази няма да има недоброжелатели сред форума

очаквам адреси Hug

# 9
  • Мнения: 7 914
и аз така си мисля, който иска да участва в размяната на картички да се запише в тази тема и ако има промяна в адреса да съобщавана ЛС,  новите желаещи също Hug
аз например на aniji го имам нали? Thinking
 и да не забравяте да се подписвате и с никовете си Joy

# 10
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
aз не празнувам, но вече 2-ра година изпращам и получавам Simple Smile
Понеже Зайед разпердушини тетрадката ми с адресите, който иска нека ми прати пак адреса си Peace

# 11
  • Мнения: 7 803
привет на всички. искам да използвам темата и да помоля нещо. луд фен съм на тема гоблени. иска ми се от цял свят да имам гоблен. та молбата ми е, ако някой се навие да ми купи от държавата, в която живее и да ми го изпрати, като разбира се аз си поемам цената на гоблена и доставката. ако ина навити, моля на лс  Hug

# 12
  • Мнения: 952
Веднага се включвам и аз в инициативата. Миналата година участвах за първи път и декември бе изключително вълнуващ. Очакването на коледни пожелания върху картичка от различни места бе невероятно. Пък и на пощальоните създадохме повечко работа.
Адрес давам на ЛС.
Много ме зарадва тази тема. Покрай онази за колетите, тайничко се надявах отново да изпращам картички.

# 13
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Записвам се и аз. Моля, обяснете като на малоумник какво и на кого трябва да пратя Mr. Green

Как не съм видяла миналата година такава тема? Къде съм бляла? newsm78

# 14
  • Мнения: 1 550
и аз се присъединявам Hug

Общи условия

Активация на акаунт