Чистачки за лула?

  • 1 063
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 877
Абе хора, навсякъде по сайтове и книги за занимания с деца се натъквам на "разноцветни чистачки за лула". Явно мноого лули пушат хората в чужбинско, ама тук откъде да си купя? Явно е нещо като цветарска тел с цветна прежда отгоре.
Има ли при вас такова чудо и в какви магазини се продава? За лули и тютюн, за художнически материали? Може ли да се поръча?

# 1
Аз сефте чувам, но сигурно има. Нали в къщата ни няма пушачи и с тая материя сме на Вие  Embarassed

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 23 546
Има, има, в Дания ги имаше във всяко магазинче за цигари. Забавни са, приличат на..... космата тел, като гъсеница едно такова  Laughing

# 3
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
За какво се иzполzват те zа zанимания с деца?

# 4
  • Мнения: 5 877
Ами за краченца и ушенца на разни животинчета например, цветенца може да си прави детето от тях, краченца и ръчички на човечета, във всякакви формички може да ги огъва.

# 5
  • Мнения: 2 452
Ето илюстрации:





Аз лично ги използвам например за направа на еленови ушички на candy cane - заприличват на северни елени; последно правих с тях закачалки за дрехите на Ана (куклата на Изабела).

# 6
Ако пък знаех, че тия щвъчки са били чистички за лули  Embarassed ...
Със СИмона що паяци сме правили с тях Mr. Green

# 7
  • usa
  • Мнения: 2 113
аз в магазини за лули, пури и прочие не влизам, та дори не знаех, че тези съоръжения били чистачки за лули  Thinking ...
но във всеки craft store ги има. правим най-различни прожекти с тях - цветя, човечета, всякакви животинки, просто ги режем на ситни парченца и ги пилеем във всички ъгълчета на къщатата - зависи от настроението Wink

# 8
  • Мнения: 4 244
Цитат на: Honda
Ако пък знаех, че тия щвъчки са били чистички за лули  Embarassed ...
Със СИмона що паяци сме правили с тях Mr. Green

И аз така Wink
Ама тука ги има по книжарниците!

# 9
  • Мнения: 2 452
Цитат на: Honda
Ако пък знаех, че тия щвъчки са били чистички за лули  Embarassed ...
Със СИмона що паяци сме правили с тях Mr. Green


Ами нали затова пуснах картинка? Защото си помислих, че някой може да не разбира за какво става въпрос (то и аз да си призная в началото не прочетох темата, защото си помислих за нещо друго).

# 10
  • Мнения: 5 877
Тъъъй - и колко струва това чудо? Може ли да се поръча отнякъде по каталог например?

Общи условия

Активация на акаунт