IT

  • 7 147
  • 151
  •   1
Отговори
Здравейте,
Търсих но не намерих такава тема.
В тази тема можете да пишете за всичко,което се отнася към компютрите.Въпроси предложения и други такива. Wink

# 1
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
скапа ми се Wlan към домашната ми мрежа. с други мрежи се връзвам, значи проблемът не е хардуерен.
идеи как да си го оправя? скапа се изведнъж, докато си сърфирах.

идеи?
сега ползвам нет с кабелчето Crossing Arms

# 2
  • Мнения: 1 884
Здравейте,
Търсих но не намерих такава тема.
В тази тема можете да пишете за всичко,което се отнася към компютрите.Въпроси предложения и други такива. Wink
Чудесно! Добра идея е, поздравявам те.

# 3
  • Мнения: 1 941
Постоянно питам и все никой не може да ми отговори. Пак ще пробвам - диск Ц постоянно ми се запълва. Имам около 40 ГБ там и  почти никакви програми там. За сметка на това е фул на 99%. Фотошоп и тем подобни умишлено ги сложих в Е, след като последния път поради същата причина реших да преинсталирам Уиндоуса. Та така за втори път диск Ц ми се запълва, без да има видима причина затова. Някакви идеи защо???

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 494
Почти 100% съм сигурна, че се дължи на вирус. На мен също ми се е случвало.

# 5
  • Мнения: 25 441
Здравейте,
Търсих но не намерих такава тема.
В тази тема можете да пишете за всичко,което се отнася към компютрите.Въпроси предложения и други такива. Wink

Благодаря. Ти ли ще отговаряш на въпросите?  newsm78

# 6
  • Мнения: 1 884
Кош, може и да не е вирус, все пак си сканирай pc-то с антивирусна програма.
С времето уиндоуса нараства тъй да се каже, в смисъл че му се пълнят разните там папчици като временни интернет файлове, кукита и т.н. Освен това ползваш фотошоп, скреч диска ти на фотошопа е на С, само при едно стартиране на програмата, тя си прави  temporary фалове /около 2 GB единия/, тъй че може да промениш пътеката на скрач диска, щом ти е малко С-то. Изчисти си кукитата, temporary internet files /в  Windowsa/ненужните програмки, може и да ги компресираш в краен случай.

# 7
скапа ми се Wlan към домашната ми мрежа. с други мрежи се връзвам, значи проблемът не е хардуерен.
идеи как да си го оправя? скапа се изведнъж, докато си сърфирах.

идеи?
сега ползвам нет с кабелчето Crossing Arms

Съжалявам,но никога не съм работил с мрежи. ThinkingАко някой друг знае да пише.Можеш да пуснеш тема тук .Ще ти помогнат. Wink

Чудесно! Добра идея е, поздравявам те.
Благодаря.

Постоянно питам и все никой не може да ми отговори. Пак ще пробвам - диск Ц постоянно ми се запълва. Имам около 40 ГБ там и  почти никакви програми там. За сметка на това е фул на 99%. Фотошоп и тем подобни умишлено ги сложих в Е, след като последния път поради същата причина реших да преинсталирам Уиндоуса. Та така за втори път диск Ц ми се запълва, без да има видима причина затова. Някакви идеи защо???

Така.@SheDevil е права.Първо сканирай компа с антивирусна.Препоръчвам ти Nod 32 .После ако излязат някакви вируси изтрии ги (ако има такива пиши ми на скайп).
След това може да намалиш някои от системните настройки,които са безполезни,но взимат място.
Така.
Първо: даваш десен бутон на My Computer-System Restore и задаваш плъзгача на Min(0%).
Второ:Десен бутон на Recycle Bin-Propertes и слагаш отметка на Do not move files to Recycle Bin...
Трето:Start-Control Panel-Sounds and adio Devices-Sounds и от падащото меню задаваш "NoSounds"(това може и да не го правиш,ако искаш)
Четвърто:Start-Control Panel-Add or Remove Programs-Add/Remove Windows Components-там цъкаш два пъти върху Accsesoaries... и махаш отметките на игрите или приложенията,които не използваш.Връщаш се обратно.Трябва да махнеш отметките на всички освена на Internet Explorer,Windows Media Player,Update Root Certificates
Пето:Теглиш Easy Cleaner.Тя е на български.Като влезеш в нея цъкаш на "Чисти сладки","Чисти история","И-ЧИ","Чисти файлове","Ненужни"-тук слагаши отметка тук и следваш инструкциите от картинката.

Благодаря. Ти ли ще отговаряш на въпросите?  newsm78
Да.


Надявам се да съм ви помогнал.

P.S. skyp-а ми е : perer_sofia

Edit//Забравих нещо за Easy Cleaner.Преди да започнеш влизаш в "Опции" и на "Шорткъти","Дублиращи се файлове","Ненужни" махаш отметките на всякъде в "Игнорирай" и слагаш в "Изисквай" и сменяш от Премести в кофатта на постоянно изтриване в "Метод на изтриване"

Последна редакция: пн, 22 окт 2007, 10:24 от pere®™

# 8
  • Мнения: 25 441

Благодаря. Ти ли ще отговаряш на въпросите?  newsm78
Да.


Ами представи се тогава.  Hug
Какво друго можеш да ни кажеш за себе си, освен, че нямаш опит с мрежи и че си фен на БТВ? Какви са познанията ти относно компютрите и как са натрупани?
Благодаря.   bouquet

# 9
Здравейте,
Казвам се Петър,на 15 години,син съм на @тедивас от многодетните майки.Знам HTML език и съм добър в Windows.Никой не ме е учил.Самоук съм.Купувам си списания и от тях понаучавам нещо ново.Чета форуми на тези теми и т.н.
Смятам,че мога да ви помагам с компютри и програми за Windows.
Ако някой е с Linux/Mac OS не мога да помогна по простата причина,че не съм ги използвал никога. Cry

Това е. Sunglasses

# 10
  • Мнения: 25 441
Аааа, това е друго нещо!  Laughing
Благодаря, но си имам един такъв специалист вкъщи, нищо, че е още на 14. Но, ако не може да ме посъветва при някой проблем, ще те потърся, обещавам!  Peace

# 11
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Поздравления за темата!  Peace

# 12
  • Мнения: 6 991
Тъкмо и аз да понауча нещичко, може да го прилагам в работата после Whistling

# 13
  • Мнения: 1 849
Поздрави, хлапе!

Моят съпруг е почнал от твоите години с компютрите, също е самооук но доста добър, може темичката да го провокира да си използва по-често акаунта... Wink

# 14
  • Варна
  • Мнения: 672
Много моля ако може да ми помогнете. Става въпрос за една софийска фирма за компютърна техника - Most Computers.  Предложиха ми компютърна конфигурация от там. Почти я бях поръчала, и вчера позната от Варна ми каза да не правя тази грешка, били "лъжци"-така се изрази тя. Някой от Вас има ли мнение относно компютрите,закупени от тази фирма? Аз не съм от София и ми се иска да чуя мнение от софийските мами   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт