Питанка. Пак за форума и потребителките.

  • 6 414
  • 156
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 070
Интересно ми е как попаднаха тук разни млади момичета, които не са семейни, някои дори нямат гаджета, деца пък съвсем.
В Клюкарника само ли пишат или поглеждат и по другите подфоруми?
Как се чувстват в компанията на жени, някои по-големи и от майките им?
С какво сме им интересни, с какво скучни...
Знам, че форума не е само за майки, но все пак аз на времето едва ли бих влязла в бг-мамма просто от любопитство.

# 1
  • Мнения: 677
Поименно, моля!
Мърмораната, АхНе, ДжейЛо, Арабеск, Естер и още кои?

# 2
  • Мнения: 6 164
Нямат гаджета да им запълват времето. Mr. Green Допреди да се оженя, само преспивах у нас и даже не редовно...

# 3
  • Мнения: 4 435
Аз нито съм мама,нито съм омъжена.Влезнах тука от любопитство,чета навсякъде,пиша където има какво да кажа,Ясно е,че в Кърмаческият няма да пиша.Форума е супер и ще продължавам да го посещавамА и един ден,и аз ще бъда от мамите вече. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 070
Принципно питам. Онзи ден и някакво 14 годишно дете беше писало. Любопитно ми е.

# 5
  • Мнения: 4 435
Поименно, моля!
Мърмораната, АхНе, ДжейЛо, Арабеск, Естер и още кои?



И аз!!!

# 6
  • Мнения: 899
Аз влизам в групата - живеем заедно, не сме женени, деца нямаме. Когато влязох тук бях на 18 мисля и си спомням, че четях основно в Красива мама - от Дир-а разбрах за тукашното. После почнах да гледам навсякъде, където ми беше интересно. Не съм се чувствала малка, несериозна и глупава, смятам и че не съм се държала така. На всеки може да му допадне тук, за мен форумът никога не е бил олицетворение само на мамешки деца. Намирам всякаква полезна информация, помогнал ми е да разбера доста неща и да съзрея в някои си съждения. Пишещите дами, които ми допадат, са ми били интересни с ерудираността си, с удоволствието, което ми доставя да ги чета. И все още е така.

Позволявам си да пиша на много малко места извън Клюкарника, защото не мога да изразявам мнение за нещо, което не ми се е случвало. Но с кеф съм чела дори и в Кърмаческия Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 212
Понеже се чувствам от таргет групата на запитването - открих бг-мамма докато си търсих детски песнички и като се зачетох във форумите и се заплеснах, просто темата за децата ми е много интересна, защото откакто се помня искам деца и ме интересува тази тема. От друга страна имам интерес към детската психология и в началто четях много и почти само в "Нашите деца", после минах и в ДиС, изобщо разни случки ми бяха много интересни... Постепенно влязох и в дебрите на клюкарника, намерих общ език и интересни теми и ме погълна туй чудо... Просто тази тема за семейство и деца винаги ме е вълнувала, с или без бг-мамма, но бг-мамма просто се намери като пристан за мойте такива интереси. Та така...

Докато напиша отговора и вече бях спомената поименно  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 3 423
Искат да се отъркат о Лиска, затова.
Добре, де, и да заговорят Тони Сопрано.

# 9
  • Мнения: 2 070
Умбра, изобщо не подозирах, че си на около 23....  ooooh!
Или не съм те чела достатъчно или звучиш с десет години по-зряла или ме гъбаркаш нещо...
Пък и снимка не съм виждала.

# 10
  • Мнения: 2 212
И аз като Умбра не мисля, че сме малки или не за тук щом нямаме деца...А и вече бг-мамма стана толкова мащабно и разнородно място, че имам чувството, че всеки може да намери нещо за себе си. Намерих много приятели смея да твърдя, много неща ме задържат тук, темата за стиховете например е уникална, едно от малкото кътчета, които са ми незаменими в нета.

А и Лиске, ако искаш да знаеш, когато Естер прохождаше в бг-мамма, лисиците не бяха така популярни  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 212
Интересно ми е как попаднаха тук разни млади момичета, които не са семейни, някои дори нямат гаджета, деца пък съвсем.
В Клюкарника само ли пишат или поглеждат и по другите подфоруми?
Как се чувстват в компанията на жени, някои по-големи и от майките им?
С какво сме им интересни, с какво скучни...
Знам, че форума не е само за майки, но все пак аз на времето едва ли бих влязла в бг-мамма просто от любопитство.
Сега очаквам и да попиташ как попаднахме тук младите момчета като мен например. Как се чувстваме в компанията на жени, някои по-големи от майките ни... С какво сте ни интересни вие жените... Ще питаш ли и това или не...

# 12
  • Мнения: 2 070
Аз не питам какво ви е задържало тук, защото ни е ясно на всички как се закачаш за форума.
Но като прочетеш бг-мамма на 18-23 години без да имаш семейство и дете...едва ли си правиш асоциации с много купонджийско място.
Иначе изобщо не ви смятам за несериозни. Напротив.

# 13
  • Мнения: 2 070
Интересно ми е как попаднаха тук разни млади момичета, които не са семейни, някои дори нямат гаджета, деца пък съвсем.
В Клюкарника само ли пишат или поглеждат и по другите подфоруми?
Как се чувстват в компанията на жени, някои по-големи и от майките им?
С какво сме им интересни, с какво скучни...
Знам, че форума не е само за майки, но все пак аз на времето едва ли бих влязла в бг-мамма просто от любопитство.
Сега очаквам и да попиташ как попаднахме тук младите момчета като мен например. Как се чувстваме в компанията на жени, някои по-големи от майките ни... С какво сте ни интересни вие жените... Ще питаш ли и това или не...

Вие сте ясни.  Mr. Green
Предположих, че ще попита някой, мислех, че Тони ще се хване за това.

# 14
  • Мнения: 899
ДеЩо, баш на 23 съм. Душата ми е сатара  Mr. Green На снимка/ на живо изглеждам по-малка от годините си.

Започвайки с Красива мама, четях основно за козметика, бях се пощурила по разни кремове и т.н. имах проблемна кожа. Тук имаше много полезна информация. После разни потребители ми допаднаха много и по техните стъпки четях и в други форуми, тогава желанието ми за дете беше много силно, та се вълнувах от всякакви подробности. Беше ми интересно, защото това е свят, до който би ми се искало да се докосна. И чудото на БгМамма е именно във възможността да го направиш и поне малко да надникнеш иззад затворената врата на майчинството. Поне за мен.

п.с. и отъркването в Лиска, разбира се  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт