Моля,отговорете ми!

  • 12 646
  • 39
  •   1
Отговори
Момичета пак ми дойде Cryстанаха 5месеци и нищо,
затова Ви моля да ми помогнете.Въпроса ми е.Към кой гинеколог да се насоча във В.Търново.Чух за Хаджи Радев-какво ще кажете за него?Ако някоя от Вас има негови координати,къде има частен кабинет или тел.номер например,нека ми помогне.
Ходя при Каленски,но искам и второ мнение,защо не се получава?Не съм направила всички възможни изследвания,но реших да започна за мое успокоение.
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

# 1
зДРАВЕЙ
Защо се притесняваш толкова отрано?
Много съм благодарна на момичетата от форума,защото ме накараха да не се притеснявам и да не се обвинявам. С моя съпруг правим опити от 1 година, така че не се притеснявай.
Успокой се, наслаждавай се на живота с любимия и.... бебо сам ще дойде.
Успех мила.  bouquet

# 2
  • Мнения: 7 718
Имаш ли редовен цикъл? Температура мерила ли си? Тестове за овулация?
Според мен е най-добре да се насочиш към Плевен. Имаше едно момиче от Дира преди време загуби две години във Велико Търново.

# 3
Имаш ли редовен цикъл? Температура мерила ли си? Тестове за овулация?
Според мен е най-добре да се насочиш към Плевен. Имаше едно момиче от Дира преди време загуби две години във Велико Търново.

Благодаря,за съвета.Цикъла ми е на около 30,32дни.Сега се поувлече станаха 34.Доколкото за тестовете,нещо не се получи.Правих ги 2 поредни месеца.Единият бяха + 3дни,а в следващия с 10бр тестове видях веднаж много бледа чертичка и на другия ден нямаше изобщо.Нещо не знам дали да и вярвам.Доколкото за температура си признавам никога не съм мерила Embarassedдаже не знам как.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 946
 google

МЦ " АУРА " ООД
Област(РЗОК): Велико Търново
Община: Велико Търново
Населено място: Велико Търново, гр. Велико Търново, ул. " Марно поле" № 21, ет. 3
Управител: Георги Димитров Баръмов
Телефон: 600161, Факс: , Е-mail: mc_aura_vt@abv.bg
     1. Божидар Тодоров Ангелов - хирург
     2. Валентин Радев Хаджирадев - акушер-гинеколог
     3. ....
     4. ....
.....


или


МОБАЛ "д-р Стефан Черкерезов" АД
РОДИЛНО ОТДЕЛЕНИЕ
Д-р Валентин Хаджирадев
Началник отделение, специалност "Акушерство и гинекология"
       
       Тел. за контакти: 062/ 668246

# 5
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
В Търново бих препоръчала Младен  Ангелов,а иначе Лали добре те е насочила към Плевен.

# 6
Благодаря ти,saxophone за информацията.
Ти ходила ли си при него,доволна ли си,вярно ли е,че е груб?Извинявай,че те разпитвам,но ми е много притеснено.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 946
Живея в София, никога не съм ходила на лекар във Велико Търново. Просто потърсих в google за Хаджирадев и намерих координатите, за които ти питаше.
Мисля, че 5 месеца са малко за притеснения, но то не пречи да си направиш някои изследвания за лично успокоение.
Дано скоро видиш двете чертички!  Hug

# 8
  • Мнения: 340
Момичета пак ми дойде Cryстанаха 5месеци и нищо,
затова Ви моля да ми помогнете.Въпроса ми е.Към кой гинеколог да се насоча във В.Търново.Чух за Хаджи Радев-какво ще кажете за него?Ако някоя от Вас има негови координати,къде има частен кабинет или тел.номер например,нека ми помогне.
Ходя при Каленски,но искам и второ мнение,защо не се получава?Не съм направила всички възможни изследвания,но реших да започна за мое успокоение.
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

Хаджирадев има голям опит като гинеколог, но просто не е специалист по стерилитет. Но и ти не си за такъв. На 5 месеца не би трябвало да се притесняваш още, освен ако нямаш някакъв установен от преди това проблем и ако не си на над 30-35г. Все пак Саксофон е права и наистина нищо не ти/ви пречи да си поискате изследвания. Увери се, че са направени по правилния начин и в правилните дни! Питай за това, ако искаш също почети във форума, за да си осведомена.

Успех!  Peace

# 9
  • Мнения: 3 453
Бягай далеч от Хаджи Радев, както и от всеки търновски гинеколог! За Хаджи Радев легенди се носят....! ooooh!
Тук има гинеколози, само за безпроблемна бременност! Да не дава Господ някоя жена да има проблеми! Специалисти по репродуктивно здраве няма! Заставам зад това си заявление на 100%!
Плевен ти е най-близо. Избора от специалисти там е голям. Отношението им няма нищо общо с това на търновските лекари! Confused
Мога да ти препоръчам гинеколог в Плевен, който работи съвместно с известни клиники по стерилитет в София.
Успех! Peace

# 10
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Ти си със сръвнително по-дълъг цикъл и  както казваш че температура не мериш,а с тестовете нещо не се е получило-много е възможно просто да не уцелваш овулацията.Може би само фоликулометрия ти трябна,за да се ориентираш горе-долу кога е овуто.
 Peace
Търси някой доктор,който е добър с УЗ-то засега.

# 11
Норе,щом можеш препоръчай ми някой  в Плевен,ако се наложи и до там ще отида.
Мисля и температура да започна да меря,пък ще видим.Благодаря Ви на всички,много сте мили!

# 12
  • софия
  • Мнения: 4 974
не се притеснявай толкова де,  Hug

# 13
  • Мнения: 173
gvsm,
От Хаджирадев имам 30 излишни шева - оперира ме гинекологично по спешност, когато бях на 20 г., а проблемът се оказа бъбречен. Така че аз при него и да умирам, няма да отида. За В. Търново - д-р Младен Ангелов ти препоръчвам:

Велико Търново д-р Младен Ангелов, акушер-гинеколог
Частен кабинет: Велико Търново, ул. "Никола Габровски" 37,"Медицински център Фамилия"
телефон: /062/ 601-137

мога и GSM да ти дам, кабинетът му се намира до Баварката къща.
Аз от дълги години ходя при него, но вече се насочих в Плевен за специализирани изследвания, имам по-богат, уви в отрицателния смисъл, опит от твоя. Върви при Ангелов, работи и с направление към касата, той ще те успокои и даде мнение.
Успех от мен.

# 14
  • Мнения: 3 453
Д-р Веселин Пенков, клиника Хера - Плевен. Тел: 064/803032

Успех! Peace

Общи условия

Активация на акаунт