Какво готвите на бебоците си?

  • 1 067
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 353
Здравейте мили майчета,какво готвите на децата си?Имам чувството,че не е достатъчно разнообразна храната ни или пък ,че несъзнателно лишавам малкия от някой неща. newsm78А на кухня не искам да го записвам.Споделете опита и ежедневието си,за което благодаря предварително.  bouquet

# 1
  • Мнения: 96
Запис. Любопитна съм и аз. Според мен супички- зеленчукови и пилешки. Може би картофено пюре с месце. Ориз с пилешко, със зеленчуци. Със зелени подправки без сол и захар. Зависи как искаш да храниш детето си.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 064
Бръкни в сайтовете на кухните - там има меню, което може да ти даде идеи. Ние сме на кухня, две седмици няма повторена манджа - аз нямам толкова време и фантазия, при все, че обичам да готвя...

# 3
  • Мнения: 8 242
Ето тук може да погледнете идейки  Wink - Рецепти за домашни пюрета и каши 

А пък ако мислиш, че в кухнята готвят много разнообразно  Crazy В нашата като гледам само 10тина манджи въртят целогодишно.. А като ги разредят малко повечко и стават на супа  Laughing

Готвя на дребния откак съм го захранила и яде всякакви комбинации  Mr. Green Рецепти не ползвам особено, само взимам по някоя идейка  Sunglasses

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 706
Ето тук може да погледнете идейки  Wink - Рецепти за домашни пюрета и каши 

А пък ако мислиш, че в кухнята готвят много разнообразно  Crazy В нашата като гледам само 10тина манджи въртят целогодишно.. А като ги разредят малко повечко и стават на супа  Laughing


И цяло лято не съм видяла един пресен плод или зеленчук да дадат на децата.

Аз също не съм записала на кухня малката. Готвя й, а в краен случай давам купешки пюрета ако не съм успяла. И тях ги яде с удоволствие. Вече е на година и три месеца и започнах да приготвям нашите манджи така, че и тя да може да си хапва- без запръжки, безсолно, без остри подправки. Така като направя пилешка супа например яде и тя от нея. Готвя й риба, заешко, пуешко, спанак, броколи и каквито зеленчуци има според сезона.

Общи условия

Активация на акаунт