19 интересни сандвичи за детски празник

  • 11 320
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 485
Ето няколко интересни предложения от мен как да си направим сандвичи за всякакви детски празници.Намерих тези красоти и реших да ги споделя с вас.Надявам се да съм била полезна ! Laughing


















# 1
  • Мнения: 505
Ох много са сладки! Преди време мъжа ми ми ги показа и заяви че иска такива за закуска CrazyДа ама на мен ми се видят сложни. Но са супер и дейка. ако човек има злоядо дете, так асъс сигурност ще прояде eat

# 2
  • Мнения: 2 199
Някой преди време беше пуснал дори списания как се приготвят тези сандвичи стъпка по стъпка, но не мога да намеря сега темата  Tired

А  аз като се загледам сега  Thinking някои деца могат и да се уплашат от тези сандвичи  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 7 474
Много са интересни, обаче как ще се ядат после  Laughing

# 4
  • Мнения: 505
А  аз като се загледам сега  Thinking някои деца могат и да се уплашат от тези сандвичи  Mr. Green

 smile3521 Има едно с големи очи и приличана прасе и е със зъби от царевица no

# 5
  • Мнения: 3 622
Много са красиви, но каква играчка ще бъде докато се направят  Wink

# 6
  • Мнения: 4 435
Много са интересни, обаче как ще се ядат после  Laughing


Точно това си мислих през цялото време докато ги разглеждах.Не бих седнала да ги правя.

# 7
  • варна
  • Мнения: 1 830
Наистина са много красиви, но и аз като Лео мисля, че са трудни за ядене.Не бих ги направила Naughty

# 8
  • Мнения: 6 003
красиви са!виждала съм ги в едшн сайт

# 9
  • Мнения: 292
Аууу много са готини,да ти е жал да ги хапнеш newsm78

# 10
  • Русе
  • Мнения: 2 354
много са интересни

# 11
  • Русе
  • Мнения: 1 193
С удоволствие бих  пробвала да направя поне част от тях.Невероятни са!

# 12
  • Мнения: 192
Ох,то мойто злоядо дете ще пообере царевичките,маслинките и краставичките и до хляба пак няма да стигне Tired

# 13
  • Мнения: 764
Само дъщеря ми да не ги види,защото не ми се правят таквиз чудеса за рождения и ден....ох,идва....чао!

# 14
  • Мнения: 1 226
 smile3501 страхотни са.

Общи условия

Активация на акаунт