Предстои ми инсеминация, да поговорим

  • 78 726
  • 1 095
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 324
Предстои ми инсеминация, да поговорим - тема 1


Това е темичка за момичетата на които им предстои инсеминация. Успех!

Ето и резултатите до момента (22.10.2007)от анкетата пуснатата в предишната закована тема.

Към кой лекар /клиника/ сте се ориентирали за инсе?

Стаменов - 80 гласа (34.3%)
Владимиров - 28 гласа (12%)
Щерев - 39 гласа (16.7%)
Св. София - 12 гласа (5.2%)
друг - 74 гласа (31.8%)

# 1
  • Мнения: 740
Верити, дали не е време да поискаме имената на "другите" 74 избора?
Първите трима лекари са всеизвестни и претрупани с работа. Кои са другите, към които могат да се насочват момичетата?

# 2
  • Мнения: 4 589
Привет момичета,

Последният път д-р Стаменов каза, че имаме шанс за инсеминация, но резултатите от спермограмата не са много добри, за съжаление при 40мл има само 15% подвижност и биологът е казал. че няма никакъв шанс.
В сряда съм при Стаменов и много се надявам на др. отговор от него, защото искам да опитаме поне още няколко инсеминации преди да се хвърлим към ин-витро.

Късмет и хубава седмица.

# 3
  • Мнения: 22
Здравейте! И на мен ми предстои инсе-второ. Първото беше миналия месец-неуспешно.Аз от две години ходя при доктор Даскалов, клиника Медикус-Алфа, Пловдив.Доволна съм във всяко едно отношение, а този път се надявам и на успех.Поздрави на всички и дано накрая  се похвалим с  EFP

# 4
  • Мнения: 290
Да се разпиша и аз - в сряда е поредното ми инсе
nikolina-pikolina може да се засечем в клиниката  Wink

# 5
  • Мнения: 1 143
Ехеееее, тренираме палците за сряда!    fingerscrossed   

# 6
  • Мнения: 1 284
Май ще ме заболят ръцете в сряда!Успех и на двете ви и дано ви са последните инсета Hug Hug

# 7
  • Мнения: 10
Здравейте,
искам да попитам знаете ли кога инсеминацията е отпаднала от здравната каса

# 8
  • Мнения: 2 382
Аз не знам някога изобщо да се е покривала от здравната каса  Sad

Успех за сряда,милички Simple Smile

# 9
  • Мнения: 10
Покриваше се, но няма значение...
Искам да пожелая успех на всички newsm10 newsm10

# 10
  • Мнения: 1 284
Не съм чувала инсето да се е поемало от касата,но ако някой има инфо,нека пише.

# 11
  • Мнения: 10
Преди 1,5-2 години, се поемаше от касата. Плащаше се потребителска такса и 30лв. за автоинсе и 50лв. за донорска, поне такива бяха цените в МД. Много се учудих като ми обявиха цена от 300лв. без прегледите. Уж искат да има раждаемост в България, а колко от тези 250000 регистрирани двойки могат да си  позволят тази сума, да не говорим за цените в частните клиники, но това е друга тема. Още веднъж успех на всички с предстоящи инсе

# 12
  • Мнения: 939
никога инсетата не са били покривани от ЗК.

# 13
  • Мнения: 4 324
Сега като спомена mishela13 се сещам, че в началото на опитите си, някъде из сайтът на НЗОК, четох че инсеминацията се поема .... Ама много време мина от тогава, нямам ясни спомени ....

# 14
  • Мнения: 7 716
Здравейте,
искам да попитам знаете ли кога инсеминацията е отпаднала от здравната каса

Вътрематочната инсеминация никога не се покривала.
Възможно е да е ставало на въпрос на нещо друго, а да са се правели вагинални инсеминации, които общо взето са безсмислени, освен при проблем с ерекцията и семеизпразването.

Общи условия

Активация на акаунт