подуване на корема

  • 811
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 844
имам един проблем:най-вече след хапване,а понякога и без да съм яла,коремът много ми се издува и го усещам пълен,без причина.много е неприятно.била съм на ехограф коремни органи,нямам здравословни проблеми.някои ми казват,че може да имам газове,но не го усещам така..
на какво може да се дължи това подуване и има ли разрешение на проблема? Rolling Eyes
много ще съм ви благодарна.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 672
Може да е колит  newsm78
Чувала съм, че се получава от неправилно хранене-гладуване и после хапване по-стабилно.

# 2
  • Мнения: 1 731
И аз имам същият проблем вече няколко години .Но аз за разлика от теб на лекар не съм ходила .Пия Мезим и всякакви разхлабителни хапове и така я карам.На това отгоре е и съчетано със запек,за който уж пия топла вода с мед,упражнения правя сутрин да си раздвижа червата ама не винаги става.Не стана ли в ранни зори да пия кафе и отиде цял ден съм като бременна хлебарка. Sick Sick

# 3
  • Мнения: 1 454
И аз имам такъв проблем, но когато не се храня...ако примерно хапна съвсем малко на обед...и след това....към 5-6 часа вечерта е ад...и след това ми минава...
при мен се получава от глад

но и аз имам бавен метаболизъм и всичките му тм проблеми...и пих хапчета само разхлабителни....
сега съм на една диета и пия Пробиотик Лактофлор Плюс...и съм много доволна как ми раздвижва метаболизма

# 4
  • Мнения: 51
Аз също имам такъв проблем при мен се получи растягане на коремната кухина в следствие на 35 те кг който качих с 1 та бременност а запека ми минава със ХУСК

# 5
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
И аз имам такъв проблем, но когато не се храня...ако примерно хапна съвсем малко на обед...и след това....към 5-6 часа вечерта е ад...и след това ми минава...
при мен се получава от глад

но и аз имам бавен метаболизъм и всичките му тм проблеми...и пих хапчета само разхлабителни....
сега съм на една диета и пия Пробиотик Лактофлор Плюс...и съм много доволна как ми раздвижва метаболизма

Би ли споделила повече за Пробиотик Лактофлор Плюс, как го приемаш, и аз съм забавен метаболизъм (направо спящ)....

Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт