дълбокопочистваща маска за лице за склонна към акне кожа

  • 3 470
  • 23
  •   1
Отговори
 може ли да ми препоръчате някоя ,но готова. Досега изолзвах хума, но просто нямам време да седя по 1 час някъде докато засъхне.

# 1
  • Мнения: 5 228
Глинената маска на Юсерин от зелената серия е много добра. Маската на Кларанс с розова глина също е добра, но е около 3 пъти по-скъпа, а не е кой знае колко по-добра.

# 2
  • Мнения: 49
Маската за мазен тип кожа и против акне на Талодерма е страхотна (поне за мен) и хич не е скъпа - последно за 6 и нещо си я взех. Ако си от София, можеш да я намериш в магазините Лечител.  bouquet

# 3
  • Мнения: 812
Аз също,препоръчвам маската против акне на Талодерма-вълшебна е! Peace

# 4
Аз също,препоръчвам маската против акне на Талодерма-вълшебна е! Peace
а с нея колко време се стои?и искам да ви питам за колко време ви стига горе долу една опаковка,?защото никога не съм използвала досега готови маски Embarassed

# 5
  • Мнения: 812
Аз също,препоръчвам маската против акне на Талодерма-вълшебна е! Peace
а с нея колко време се стои?и искам да ви питам за колко време ви стига горе долу една опаковка,?защото никога не съм използвала досега готови маски Embarassed
Аз стоя -30-40 мин,зависи колко често я ползваш -на мен ми стига за 2 месеца

# 6
Глинената маска на Юсерин от зелената серия е много добра. Маската на Кларанс с розова глина също е добра, но е около 3 пъти по-скъпа, а не е кой знае колко по-добра.

А колко струва тази маска на Юсерин? За каква кожа е ?

# 7
Аз също,препоръчвам маската против акне на Талодерма-вълшебна е! Peace
а с нея колко време се стои?и искам да ви питам за колко време ви стига горе долу една опаковка,?защото никога не съм използвала досега готови маски Embarassed
Аз стоя -30-40 мин,зависи колко често я ползваш -на мен ми стига за 2 месеца
то попринцип не се ли правят 2 седмично маските?
извинете ме за глупавите въпроси, но съм много непросветена в тази област

# 8
  • Мнения: 5 228
Глинената маска на Юсерин от зелената серия е много добра. Маската на Кларанс с розова глина също е добра, но е около 3 пъти по-скъпа, а не е кой знае колко по-добра.

А колко струва тази маска на Юсерин? За каква кожа е ?

Не си спомням точно, 20 и няколко лева беше. Прави се 1-2 пъти седмично и се стои с нея десетина минути. За мазна и комбинирана кожа е.

# 9
  • Мнения: 1 923
Аз също,препоръчвам маската против акне на Талодерма-вълшебна е! Peace

 Peace

# 10
  • Мнения: 107
garnier pure 3 in 1 - страхотен дълбоко почистващ продукт  Party

# 11
  • Мнения: 776
Глинената маска на Swiss Formula - много съм доволна, ползвам я от години, става за all skin types и след употреба кожата ти е мекичка, с уеднаквен тен и свити пори!  bouquet Hug

# 12
  • Мнения: 3 034
Глинената маска на Swiss Formula - много съм доволна, ползвам я от години, става за all skin types и след употреба кожата ти е мекичка, с уеднаквен тен и свити пори!  bouquet Hug

за всичките им маски гласувам с две ръце!  Peace започнах да ползвам глинената преди много години, ползвам пилинга редовно, скраба през ден, също и една за по-стара кожа вече - против умора и за изсветляване, никога не съм имала проблем с тези маски, страшно съм доволна  Peace глинената обаче е доста силна и я правя един път в седмицата, стоя максимум 10 минути (докато започне да засъхва) и отмивам, отгоре крем  Simple Smile

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 115
Аз съм доволна отмаската на "Талодерма", за която вече са  писали или просто си правя маска от хума.

# 14
  • Мнения: 776
Глинената маска на Swiss Formula - много съм доволна, ползвам я от години, става за all skin types и след употреба кожата ти е мекичка, с уеднаквен тен и свити пори!  bouquet Hug

за всичките им маски гласувам с две ръце!  Peace започнах да ползвам глинената преди много години, ползвам пилинга редовно, скраба през ден, също и една за по-стара кожа вече - против умора и за изсветляване, никога не съм имала проблем с тези маски, страшно съм доволна  Peace глинената обаче е доста силна и я правя един път в седмицата, стоя максимум 10 минути (докато започне да засъхва) и отмивам, отгоре крем  Simple Smile

Кой пилинг имаш предвид? Rolling Eyes Аз имам глинената маска, един relaxing gel за лице и очи с екстракт от краставица и скраба против черни точки. Да не би да има и пилинг маска? Аз не съм виждала по магазините Sad. Ако е така, pls пиши как точно се казва. Благодаря предварително!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт