крем за лице на лумене или апотекер шелер

  • 2 129
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
здр моми4ета моля да ми помогнете да взема решение какъв крем да избера  , сега свършвам сити блока на клиник , преди това цяло лято използвах супердефенса , тези двата прехвалени крема на клиник при мен лично бяха дотокова хубави, доколкото нямах проблем  , но и не видях някаква промяна в кожата пове4е от който и да е друг крем преди това/кремове на ейвън, рок , авене, еусерин/
сега много ми се иска да взема нещо от по -ниския клас козметика и се 4удя на какво да заложа , на 34 год. със смесена кожа , но зимата често около бузите ми се бели, имам разширени капиляри там, излизат ми и пъпчици по брадичката особено около цикъла , спряла съм се на серията за 4увствителна кожа и тази с витамините на ЛУМЕНЕ , а  някой ползвал ли е серията за 4увствителна кожа на апотекер шелер със зелен 4ай и водорасли и дали защитен фактор 10 е достатъчен за този сезон, при условие 4е винаги използвам фон дьо тен  с фактор поне 12, сори за дългия постинг , благодаря на всички предварително . съветите  ми търсят всичките ми приятелки и им се доверяват,а за себе си трудно мога да реша този път , защото ми се струва , 4е ще сляза от кон на магаре, т.е от клиник на шелер, но пък никога не съм използвала нещо за 4увствителна кожа, надявам се вие да помогнете

# 1
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Мии на мен прехваления супердефенс ми лепна, но след 3тата опаковка го смених. Апотекер шелер не искам да ги чувам никога вече - нито вършат работа, нито са натурални, а и здраво се изринах от тях, а от пълния с химия клиник например - не  Naughty Лумене са добра марка според мен, бях ползвала преди време техен крем с червена боровинка и бях доволна. Дават тестери - пробвай ги, мисля, че ще ти допаднат. За шелер - на твоя отговорност, аз не би повтроила за нищо на света  ooooh!   

# 2
  • Мнения: 125
Ползвала съм крема на Апотекер шелер,но не бях във възторг от него. На Лумене не съм. Сега съм с този за чувствителна кожа на RoC-допада ми.Пробвай и ти,ако искаш.Фактор 10 е достатъчен,но за нормална кожа.Мисля,че чувствителната кожа изисква целогодишно по-висок фактор.

Общи условия

Активация на акаунт