циврите ли за коса?

  • 3 396
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Имам предвид отрязана коса. Или винаги си казвате "ще порасне" и това е.  На мен все още ми се случва.. Sad защо ли е така?

# 1
  • Мнения: 2 047
   Ядосвам се по-скоро. Ако не ми хареса как са ме подстригали.

    Не бъди тъжна, ще израсте за нула време. Това не е повод да се косиш, я къде по-сериозни работи има.  Wink

# 2
  • Мнения: 4 916
Веднъж си отрязах три педи коса и като ревнах... ревах от Зимно кино Тракия до шадраваните на центъра на Варна. Сега ми е смешно, ама тогава много тежко преживях решението Joy да си отрежа косата.
Вече не ми е жал - и без това косата ми расте бързо.

# 3
  • Мнения: 857
не ''цивря'' Rolling Eyes 

# 4
  • Мнения: 1 041
Не цивря- ще порастне  Rolling Eyes

# 5
# 6
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Не, няма проблем аз коса имам бол, че и бързо расте  Mr. Green Обаче се ядосвам ако реша да сменя изцяло прическата и ме окепазят  Sick

# 7
  • Мнения: 5 577
не се подстигвам късо, за нищо на света, бих циврила много

# 8
  • Мнения: 4 496
Не цивря.Побеснявам. Crazy

# 9
  • Мнения: X
Да, и по много. Mr. Green
Миналия ноември ми "взеха връхчетата" -  още не мога да постигна дължината от преди подстригването #Cussing out

# 10
  • Мнения: 624
Не,не ми се е случвало.

# 11
  • Мнения: 101
Не цивря, направо ЦВИЛЯ newsm62

# 12
  • Мнения: 4 290
Меко казано! Последния път когато се реших на драстична промяна в дължината, един месец не можах да изляза от депресията.  Rolling Eyes Laughing Голяма грешка допуснах, добре че бързо расте.

# 13
  • Мнения: 296
Не, никога не ми се е случвало. Правила съм доста резки промени с прическите, но чак да рева за една коса LaughingЩе порасне за някой друг месец Peace

# 14
  • Мнения: 17 401
Да, предвид факта, че косата е нещото, което най- много харесвам в себе си. ОСвен това расте мноого бавно. Виж, другите мноог ме бива да ги успокоявам  стази реплика Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт