Мами раждали наскоро в АГ Варна

  • 1 284
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Ще бъда благодарна на всяка Мама, която сподели за раждането си в АГ Варна, особенно ако е било наскоро Exclamation
Как е минало, при кой доктор, с или без уговорка, какви са специфичните изисквания там за това какво да носим за себе си и бебето- дали дрешки или само пеленки и т.н. Абе каквото се сетите и мислите че е важно Wink

# 1
  • Мнения: 817
Моето не беше чак толкова скоро,но нещета едва ли са се променили.Раждах с уговорка-секцио по мед. причини.Има списък с неща,който можеш да вземеш от АГ-то-той е задължителен.За бебето аз си взех дрешки,помпа,шишета,биба,мокри кърпи,памперси,хавлия,одялце,ръкавички newsm78
Раждах при С. Иванова и Танев

# 2
  • Варна
  • Мнения: 567
Аз раждах там на 13.08 , но бях на ВИП-а , при д-р Танев!
Ако мога да помогна с нещо на среща съм!

# 3
  • Мнения: 19
Задължително ли е ако искаш да лежиш след раждането във Випа, да си платиш 550лв. или може да си родиш долу в обикновенното отделение, с доктора който си си избрал и после ако има места да те качат горе, където съм чувала че се плаща по около 30 лева на ден /т.е. ако няма усложнения престоя във Випа да ти излезе около 90-100лв./ пък вече с доктора да се оправяте отделно

# 4
  • Варна
  • Мнения: 567
За този вариант трябва да говориш на място, и престоя в стая на ден не е 30лв. а 75лв.

# 5
  • Мнения: 19
Уххх, значи ще отпадне и този вартиант
В началото мислех и аз във Випа, ама ми се виждат много паричките, пък и ако се наложи секцио - стават наистина мнооогоооо.
По принцип не ме притесняват особенно лошите условия, ама кажете: тотално ли е зле на нормалния етаж

# 6
  • Мнения: 817
Аз раждах там и не ми се стори "тотално зле".Ако родиш нормално 2-3 дена не е болка за умиране.По -скоро някой от персонала не са много благоразположени.Важното е бебето да е добре-другото се търпи.
Успех Peace

# 7
  • Мнения: 817
Да добавя,че ако ги нямаш в излишък по-добре купи нещо на бебо с тези парички,който би дала за ВИП-а.

# 8
  • Мнения: 689
Аз родих януари при д-р Г. Георгиев - спешно секцио. Бях на 4-ия ет. и не бих казала, че е чак толкова ужасно - изкарва се няколко дена.
От начало бях се насочила към VIP-а, но прецених с тези пари да купя някои неща за бебчо, както е писала и dicheva_79.
Успех!!!

# 9
  • Мнения: 19
Благодаря Ви, момичета!
А към "благоразположените"  лелички съм решила твърдо да устоявам правата си и да не им позволявам  да се държат грубо с мен

# 10
  • Мнения: 16
Lolli, предстои ми планово секцио и съм се насочила към ВИП етажа. Мол те за повече инфо за нещата, кото се носят за бебето и за мен и дали стаите са единични или за повече хора. Предпочитам да не съм сама, но на снимки гледах, че баха единични стаи само.
Благодаря ти предварително.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 567
Писах ти на лични!

# 12
  • Мнения: 16
Много ти благодаря!

# 13
  • Мнения: 105

Аз раждах юни при д-р Георгиев на 2 ри етаж. При мен нещата отиваха към секцио, но лекаря направи всичко което зависеше от него за нормално, изключително съм за този доктор. На 4 етаж беше гадно, но както пишат някой момичета по-горе се изтрайва все пак това са едни пари, които човек лично може да прецени дали да ги даде, за да си осигури по-добра обстановка. Въпрос на възможноисти е. По-важно в случая, е че АГ има неонатология, а другото е въпрос на възможност и желание. И другото важно нещо според мен е да си избереш свестен доктор, а там мисля има няколко.

# 14
  • Мнения: 19
topchitsa, za d-r Георги Георгиев ли говориш /щото май има и друг/. Ако е за него, супер, т.к. и аз към него съм се ориентирала.
А за бебока какво ми трябва - дрешки или от комплекчетата пелени, а хавлии и козметика за него трябва ли или се подсигуряват от там. Ако имаш време и желание пиши какво е нужно в общи линии
А и още един въпрос: раждането акушерка ли ти го води или самия Георгиев и ако не е тайна предварително ли се уговори с него

Общи условия

Активация на акаунт